Obserwuj w Google News

Ewa Kasprzyk wyprowadza się z Polski? Wybrała już swoje miejsce na ziemi

2 min. czytania
17.11.2023 05:17
Zareaguj Reakcja

Ewa Kasprzyk jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Ostatnio wiedzie jej się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowo. „Chłopi”, w których zagrała jedną z głównych ról, zachwycają na światowych festiwalach i walczą o nominację do Oscarów. Okazuje się jednak, że sama aktorka coraz częściej niż o zawodowych wyzwaniach, myśli o wyprowadzce z Polski. W jednym z wywiadów wyznała, że kupiła kawałek ziemi, na którym chciałaby wybudować dom i zamieszkać z ukochanym. To miejsce znajduje się w… RPA.

Ewa Kasprzyk
fot. Screen z Instagrama, @ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk zasłynęła przede wszystkim dzięki swoim kreacjom komediowym. Widzowie pokochali ją za rolę szalonej i przebojowej Wolańskiej w filmach „Kogel-mogel” i „Galimatias, czyli Kogel-mogel II”. Zachwycała także w serialach. Przed laty można ją było oglądać m.in. w „Złotopolskich”, „Radiu Romans” oraz „Magdzie M.”. Do dziś występuje w „Przyjaciółkach”, gdzie od lat wciela się w matkę Pawła Strzeleckiego.

Choć kariera aktorki, mimo upływu czasu, rozwija się doskonale, ona coraz częściej w wywiadach zaznacza, że w przyszłości chciałaby się wyprowadzić z Polski i razem z ukochanym zamieszkać w Afryce.

Ewa Kasprzyk planuje przeprowadzkę

W 2019 roku, po niemal czterdziestu latach małżeństwa, gwiazda rozwiodła się z mężem – Jerzym Bernatowiczem. Obecnie związana jest z Michałem Kozerskim i to właśnie ten mężczyzna zaraził ją pasją do dalekich i egzotycznych podróży. Kozerski zajmuje się obsługą zagranicznych armatorów. Ze względu na pracę często opuszcza Polskę. Za granicę, m.in. do RPA, chętnie wyjeżdża z ukochaną. To właśnie ten kraj miał skraść serce aktorki.

W rozmowie z „Twoim Imperium” Kasprzyk wyznała, że razem z partnerem kupili już nawet mały kawałek ziemi. W RPA w przyszłości chcą zbudować swój dom. - Znaleźliśmy kawałek ziemi, na którym chcemy wybudować wspólny dom. Ja tam wspaniale odpoczywam. Całkowicie zwalniam tempo. Teraz będziemy tam jeździć jeszcze częściej, ze względu na nowe wyzwanie – opowiadała.

Redakcja poleca

Gwiazda ma także konkretny plan, dotyczący tego, co chciałaby robić w Afryce. W tym samym wywiadzie zdradziła, że po zakończeniu kariery aktorskiej, chciałaby się zająć pisaniem. - W przyszłości chciałabym tam mieszkać i pisać książki. To taki mój plan – mówiła.

Źródło: Radio ZET/Twoje Imperium

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl