Zamknij

Ewa Drzyzga o wizycie znajomego hydraulika: „Od razu mi się gorąco zrobiło”

21.09.2022 09:26

Ewa Drzyzga była ostatnio zmuszona skorzystać z usług hydraulika. Nieoczekiwanie między tą dwójką doszło do ciekawej wymiany zdań. Ewa zdradziła, że po takiej wizycie od razu „robi się przyjemniej”.

Ewa Drzyzga
fot. Artur Zawadzki/East News

Ewa Drzyzga od wielu lat jest twarzą stacji TVN. Widzowie wciąż wspominają jej programy takie jak „Rozmowy w toku” czy „36’6”. Aktualnie Drzyzga spełnia się jako prowadząca „Dzień Dobry TVN” i budzi widzów razem z Agnieszką Woźniak-Starak.

Dziennikarka zaskoczyła niedawno fanów historią z jej życia prywatnego, którą opisała na swoim Instagramie. Gwiazda wydawała się być nią wyraźnie rozbawiona, choć wielu Polakom nie jest do śmiechu.

Ewa Drzyzga radzi, jak ogrzać mieszkanie

Prezenterka podzieliła się z fanami krótką wymianą zdań, którą odbyła ze znajomym hydraulikiem. Przy okazji zdradziła, jak radzi sobie z chłodem.

- Uśmiałam się dziś do łez po tym jak znajomy hydraulik, pochwalił się, że dziś „puszczają ciepełko” do mieszkań. „To super-odpowiadam- bo ludzie zziębnięci wcześniej chodzą spać i wygrzewają się pod kołdrami ( ja też tak robię!) - zaczęła gwiazda.

Nieoczekiwanie hydraulik podzielił się z Ewą poradą, która bardzo rozbawiła dziennikarkę.

- Proszę Pani, najlepiej to DUŻO CHODZIĆ po mieszkaniu, wtedy od ciała pomieszczenia się nagrzewają i zaraz robi się przyjemniej (...) Przysięgam, że jak się uśmiałam do rozpuku po tej jego radzie to od razu mi się gorąco zrobiło – kontynuowała.

Drzyzga jest jednak świadoma, że wzrastające ceny ogrzewania spędzają Polakom sen z powiek.

- Wiem, że wielu z Was nie jest do uśmiechu na myśl o rachunkach za ogrzewanie czy opał, które przyjdzie płacić za ten sezon. Trzymajmy się wszyscy ciepło – zwróciła się do fanów dziennikarka.

Internauci docenili humor i empatię prezenterki TVN. Pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

- I już mi lepiej. Dziękuję za uśmiech. Pozdrawiam serdecznie.

- Dziś rano było mi zimno pomyślałam że włączę ogrzewanie ale jak pomyślałam o rachunkach od razu zrobiło mi się cieplej.

- Kończę czytać, bo muszę pochodzić – pisali rozbawieni.

loader