Obserwuj w Google News

Ewa Chodakowska wspomina, że wojna wybuchła w jej urodziny: "Rozpacz"

2 min. czytania
24.02.2023 15:31
Zareaguj Reakcja

Ewa Chodakowska wróciła pamięcią do 40. urodzin, które świętowała w 2022 roku. Wyznała, że cały dzień był przepełniony lękiem, bo właśnie wtedy Rosja zaatakowała Ukrainę.

Ewa Chodakowska
fot. Oleg Marusic/REPORTER/East News

Ewa Chodakowska wspomina, że wojna wybuchła w jej urodziny. Trenerka nie miała nastroju do świętowania, zamiast tego przez cały dzień czuła lęk i odświeżała strony informacyjne. Postanowiła wrócić do tamtych wydarzeń i opowiedzieć, jak się obecnie czuje.

Zobacz także: Koniec wojny pomiędzy Smaszcz i Kurzajewskim. Pracownik TVP ujawnia kulisy

Ewa Chodakowska wspomina, że wojna wybuchła w jej urodziny: "Rozpacz"

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego fitnessu. Celebrytka może się pochwalić wiernym gronem obserwatorek, z którymi dzieli się wieloma przemyśleniami na swoim profilu na Instagramie.

Redakcja poleca

Chodakowska wspominała, że w 2022 roku obchodziła 40. urodziny, jednak nie była to radosna okazja, bo za wschodnią granicą wybuchła wojna. 

- Rok temu w dzień moich urodzin wybuchła wojna. Zamiast celebracji była rozpacz i odświeżanie co 30 sekund informacji w sieci. W tym roku, odpuściłam wszelkie huczne świętowania, na rzecz spędzenia kilku dni z mężem, „z dala od świata” - zaczęła wpis.

Ewa dodała, że potrzebowała spokoju. Po porannym treningu spędziła czas na plaży, gdzie czuła się wdzięczna i odpoczywała. 

- Mam 41 lat i jestem szczęściarą. Nie przez osiągnięcia i sukcesy. Kiedy liczę moje błogosławieństwo, zaczynam od rodziny i przyjaciół. Ich obecność, miłość, dobre rady, odegrały kluczową rolę w moim życiu. To wszystko, co mam, nie byłoby możliwe do zrealizowania, gdyby nie ich wsparcie. Sukces to nie tylko osiągane cele. To przede wszystkim ludzie, którzy są przy mnie podczas tej wędrówki. Wiem, że nie wszyscy mają tyle szczęścia co ja - podsumowała.

Ewa Chodakowska zachwycona odbiorem jej wpisu

W komentarzach znalazło się wiele ciepłych słów i pięknych życzeń urodzinowych, za które Chodakowska postanowiła podziękować osobno w komentarzu.

- Boże, ile dobra w Waszych komentarzach. Niech każde słowo się spełni i niech każde życzenie wraca do Was z siłą stokrotnie większą! Bądźmy zdrowi i szczęśliwi. W miłości na zawsze - napisała.

Zobacz także: Maja Rutkowski boleśnie pozbywa się tatuażu. Pokazała rany: „Mało nie dostałam sepsy”

RadioZET.pl/Instagram

Znani leworęczni
10 Zobacz galerię
fot. Instagram