Obserwuj w Google News

Emily Ratajkowski ma chłopaka? To były Kim Kardashian

Patryk Wołosz
1 min. czytania
15.11.2022 14:46
Zareaguj Reakcja

Wygląda na to, że Pete Davidson niezbyt długo korzystał z życia jako singiel. Ledwo media zdążyły zapomnieć o jego romansie z Kim Kardashian, a młody komik ponownie wzbudził sensację, pokazując się w towarzystwie pięknej modelki. Czy Emily Ratajkowski jest jego kolejną wybranką?

Emily Ratajkowski ma chłopaka? To były Kim Kardashian
fot. Backgrid/East News, ROKA

Pete Davidson znany jest nie tylko jako komik i aktor. W ostatnich latach największy rozgłos przyniosły mu zaskakujące romanse. 28-letni artysta wiązał się z największymi gwiazdami amerykańskiego show-biznesu. Widywano go z Arianą Grande, Kate Beckinsale i Kim Kardashian.

Ile związków, tyle rozstań. Można odnieść wrażenie, że Pete Davidson nabrał już wprawy w leczeniu złamanego serca. Czy tym razem młody komik może liczyć na happy end?

Pete Davidson
fot. Jose Perez/Associated Press/East News

Zobacz także: Cher ma romans z dużo młodszym mężczyzną. Mogłaby być jego babcią

Emily Ratajkowski i Pete Davidson są parą?

Za Wielką Wodą szaleje prawdziwa medialna burza. Światowej klasy modelka, Emily Ratajkowski, została zauważona w towarzystwie Davidsona, co wywołało ogromną falę domysłów. Serwis Us Weekly poinformował, że celebryci kontaktują się od kilku miesięcy, choć nie zbudowali jeszcze trwałej więzi. Magazyn People przekazał natomiast, że celebryci widują się ze sobą.

– Nie mógł się od niej oderwać i na pewno ze sobą sypiają – czytamy w wiadomości udostępnionej w mediach społecznościowych przez "Deuxmoi".

Pete Davidson ma za sobą prawdziwą serię rozstań. Podobnie wygląda przeszłość Emily, która niedawno odeszła od Sebastiana Beara-McClarda. Być może spotykając się, celebryci wspólnie leczą złamane serca.

Źródła: RadioZET.pl, Glamour.pl, usmagazine.com, People.com