Zamknij

Emilia Krakowska zakochana po uszy. Kim jest wybranek aktorki?

01.12.2022 16:21

Emilia Krakowska zdradziła, że jest zakochana. Czy 82-letnia aktorka planuje ślub? Na razie największą trudnością, którą muszą znosić ukochani, jest odległość. I nie chodzi o setki czy kilka tys. km. Dzieli ich zaporowe 18 tys. km. Kim jest wybranek artystki?

Emilia Krakowska
fot. VIPHOTO/East News

Emilia Krakowska uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Aktorka jest szczęśliwie zakochana, a jej wybrankiem jest mężczyzna, którego poznała wiele lat temu. W rozmowie z „Plejadą” zdradziła, że uczucie jest czyste i prawdziwe, a obecny związek jest najpiękniejszym, jaki miała w swoim życiu. Tylko pozazdrościć.

Zobacz także: Maryla Rodowicz jest zakochana? Udzieliła zaskakującej odpowiedzi

Emilia Krakowska jest szczęśliwie zakochana

- To jest najpiękniejszy związek, jaki miałam w swoim życiu. Dzieli nas 18 tys. km, znamy się od czasów studenckich, każde z nas przebyło już długą drogę. Nasze uczucie jest czyste i prawdziwe. Nie ma w nim żadnego interesu. Cieszymy się sobą, krzyczymy sobie w słuchawkę: „kocham cię!” i jesteśmy szczęśliwi – zachwycała się Emilia Krakowska w rozmowie z „Plejadą”.

Wybranek aktorki mieszka bardzo daleko – w Brazylii. Emilia Krakowska nie załamuje się, a wręcz cieszy, że może latać na randki na drugi koniec świata. Czasem zakochanym uda się spotkać w połowie drogi. Artystka przyznaje, że choć ostatnio rzadziej się widzą, to telefony są rozgrzane do czerwoności.

Emilia Krakowska zdradziła również, że poznała wybranka jeszcze w czasach studenckich, był początkującym architektem. Nie stworzyli związku – w pewnym momencie drogi tych dwojga zwyczajnie się rozeszły. Sergiusz, ukochany aktorki, czasem jej mówi, że szkoda, iż tak się stało.

- On pracował w Szwecji, a potem wyjechał do Afryki, by tam budować RPA i Rodezję. Okrzyknięto go papieżem architektury. I spełnieni znowu na siebie trafiliśmy – relacjonowała „Plejadzie” Emilia Krakowska.

Aktorka udzieliła kiedyś wywiadu, w którym skłamała, że jest zakochana i opowiedziała o przystojnym inżynierze. Sergiusz, będąc w Polsce, dowiedział się o wypowiedziach Emilii Krakowskiej. Zdzwonili się, pożartowali, umówili, powspominali stare czasy i… uczucie rozgorzało. Czy myślą o ślubie?

- Po kiego grzyba? My naprawdę się kochamy i ślub nie jest nam potrzebny. Kochać człowieka to znaczy dbać o niego. Pytam więc Sergiusza, czy ma dobrą opiekę. Ostatnio powiedział mi, że brakuje mu czasem języka. Zasugerowałam mu, żeby zaczął czytać książki na głos lub powtarzał wiersze. Oboje cieszymy się z każdego dnia, z każdej chwili – skomentowała Emilia Krakowska.

RadioZET.pl/Plejada.pl

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS