Obserwuj w Google News

Elżbieta Romanowska z "Nasz nowy dom" ugrzęzła w środku. Wszystko przez gigantyczny pożar

2 min. czytania
09.06.2023 12:38
Zareaguj Reakcja

Elżbieta Romanowska, nowa prowadząca "Nasz nowy dom" w Polsacie, opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, która przydarzyła jej się w trakcie wczasów w USA. Aktorka nie mogła wyjść z hotelu przez gęsty dym. Co się stało? 

Elżbieta Romanowska z "Nasz nowy dom
fot. Instastory:@elaromansowska

Elżbieta Romanowska postanowiła wypocząć po aferze wokół programu "Nasz nowy dom" i wyleciała na wakacje do USA. Aktorka znana z "Anything Goes. Ale jazda!" niespodziewanie zastąpiła Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej polsatowskiego show. Decyzja Edwarda Miszczaka jednak nie spodobała się widzom. W sieci wybuchła burza, a negatywne nastroje uderzyły bezpośrednio w Bogu ducha winną Romanowską. 

- Nie przyszłam przecież do dyrektora Edwarda Miszczaka z pomysłem poprowadzenia „Naszego nowego domu”. Byłam równie zaskoczona jak wszyscy - przekonywała aktorka.

Jednocześnie zapewniła, że zrobi wszystko, aby "Nasz nowy dom" był równie dobry jak za Katarzyny Dowbor, lecz nie ukrywa, że chciałaby w nim dokonać kilku zmian według własnej wizji. 

Elżbieta Romanowska miała problem na wakacjach w USA

Tymczasem gwiazda Polsatu ładuje baterie w słonecznych Stanach Zjednoczonych i relacjonuje swoje wycieczki na Instagramie. Jedno z jej ostatnich nagrań zabrzmiało jednak dość niepokojąco. Elżbieta Romanowska utknęła w hotelu z powodu gęstego dymu, który nadciągnął nad miasto. 

My dopiero wychodzimy z hotelu, dość późno. Ze względu na to, że na zewnątrz nie jest za ciekawie ze względu na pożary, jakie mają miejsce, więc wszystko wygląda, jakby było spowite mgłą, taką dość dużą. Też troszeczkę gorsze są warunki, jeżeli chodzi o oddychanie, więc my dzisiaj planujemy krótki spacer i będziemy się kryć w muzeach, które - tutaj ciekawostka - są za darmo - wyjaśniła aktorka. 

Redakcja poleca

Ela Romanowska utknęła przez pożary w Kanadzie 

Pożar, o którym wspominała Elżbieta Romanowska, trwa na obszarze Kanady, gdzie spłonęło już blisko 4 mln hektarów lasów. Smog dotarł nad wschodnie rejony USA. W wielu amerykańskich miastach wydano ostrzeżenia przed wychodzeniem na zewnątrz.

We wtorek niebo nad Nowym Jorkiem przybrało mętny pomarańczowy kolor. Według pomiarów metropolia była drugim najbardziej zanieczyszczonym miastem na świecie pod względem jakości powietrza.

Mimo utrudnień Elżbieta Romanowska zdecydowała się kontynuować wakacyjną podróż po wschodnim wybrzeżu. Aktorka zrelacjonowała parę wycieczek po Nowym Jorku, m.in. do Central Parku, na Wall Street i Most Brookliński. 

Zobacz także: Filip Chajzer przerwał milczenie w sprawie swojego stanu. Toczy się gra o życie