Obserwuj w Google News

Edzia z "Królowych życia" upodabnia się do Kaźmierskiej? "Dagmara 2.0"

2 min. czytania
20.01.2023 15:17
Zareaguj Reakcja

Edyta Nowak z „Królowych życia” przeszła ogromną przemianę, co nie do końca spodobało się jej fanom. Widzowie show wytknęli Edzi, że jej metamorfoza nie należy do udanych. Zarzucili celebrytce nienaturalny wygląd i że upodabnia się do Dagmary Kaźmierskiej, która nie ukrywa, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Edzia i Dagmara
fot. Screen Instagram/edzia_official_/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska to niewątpliwie największa gwiazda programu „Królowe życia” emitowanego na antenie telewizji TTV. Na podobną popularność liczyła Edyta Nowak, znana widzom jako Edzia. Choć celebrytka nie występuje już w lubianym show, jest bardzo aktywna w sieci, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami ujęciami ze swojego życia.

Zobacz także:  Kaźmierska nie chce być jak „pomarszczone jabłko z kopca”. Woli botoks

Edzia z „Królowych życia” przeszła na przestrzeni lat dużą metamorfozę

Konto Edyty Nowak na Instagramie obserwuje obecnie niemal 200 tysięcy użytkowników. Gwiazda TTV stara się utrzymywać stały kontakt z fanami i często publikuje nowe zdjęcia. W ostatnim czasie internauci niepokoją się wyglądem Edzi, uważając, że nie przypomina już dawnej siebie.

Niedawno została skrytykowana za pochwalenie się w mediach społecznościowych śnieżnobiałym uśmiechem. Nie wszystkim przypadło do gustu dzieło kliniki dentystycznej, z której usług skorzystała Nowak.

Niech się Pani nie obrazi, ale te "nowe zęby" nie są pod panią dobrane, mega sztucznie i moim zdaniem bardziej szpecą

 – napisała jedna z internautek, której za chwilę zaczęli wtórować kolejni „fani”, którym nie spodobała się zmiana w wizerunku „królowej życia”.

Nic wam nie pasuje. Dramat

– skwitowała Edzia na swoim instagramowym profilu.

Redakcja poleca

Fani krytykują nowy wygląd Edzi z „Królowych życia”: „Bardzo sztuczna i nieoryginalna”

Prawdziwa burza rozpętała się pod najnowszym postem celebrytki. Gwiazda TTV udostępniła na swoim profilu fotografię, do której pozuje w efektownej, prześwitującej bluzce. To nie kreacja celebrytki wzbudziła jednak największe zainteresowanie. Fani zwrócili uwagę na zmiany, jakie zaszły w twarzy ich ulubienicy. „Edzia, wyglądasz jak lalka Barbie; Bardzo sztuczna i nieoryginalna; Jaka zmiana. Edzia to ty?” – pisali zaniepokojeni.

Część internautów zauważyła również podobieństwo Edyty do Dagmary Kaźmierskiej

Za bardzo się upodabniasz do Dagmary. Tylko że u niej tak ostro medycyna estetyczna nie wjechała.
Dagmara 2.0

– możemy przeczytać w sekcji komentarzy.

Na szczęście pojawiły się też pozytywne słowa, a jedna z fanek podzieliła się swoją refleksją na temat przykrych przytyków w stronę „królowej życia”.

Po co się obrażać? Skoro nie podoba się niektórym wygląd pani Edyty to po co zaglądać na jej profil? Kto nigdy nie używał filtrów do zdjęcia albo zabiegów upiększających niech pierwszy rzuci kamieniem. Szanujmy się, ponieważ każdy jest, jaki chce być

 – podsumowała użytkowniczka Instagrama.

A Wam jak podobają się nowe zdjęcia Edzi z „Królowych życia”?

Screen Instagram/edzia_official_
fot. Screen Instagram/edzia_official_
Te gwiazdy miały operacje plastyczne
8 Zobacz galerię
fot. East News