Edyta Zając "najpiękniejszą kobietą na świecie"? Pokazała się w skąpym bikini

01.02.2023 09:30

Edyta Zając zachwyciła internautów swoją urodą. Modelka opublikowała w sieci nagranie, na którym możemy zobaczyć ją w skąpym bikini. Jedna z użytkowniczek Instagrama nazwała ją "najpiękniejszą kobietą na świecie". Zgadzacie się?

Edyta Zając "najpiękniejszą kobietą na świecie"? Pokazała się w skąpym bikini
fot. TRICOLORS/East News, Intsgaram: @edyta_zajac

"Vamos a La Playa" — napisała Edyta Zając pod nagraniem, na którym buja się na huśtawce w rajskiej scenerii. Finalistka konkursu Miss Polonia 2014 zachwyciła internautów, pokazując się w skąpym kostiumie kąpielowym. Patrząc po zainteresowaniu, jakie wzbudził post modelki, można dojść do wniosku, że jej najnowszy projekt ma szansę stać się prawdziwym hitem. "No przepiękna kobieta, a programu nie mogę się doczekać; Idealna figura. Czekam na program" — informowali ją fani. W sekcji komentarzy nie zabrakło także słów zachwytu nad urodą celebrytki. "Jest Pani najpiękniejszą kobietą na świecie. Piękna, skromna, mądra (...)" — stwierdziła użytkowniczka Instagrama. Zgadzacie się z jej zdaniem?

Zobacz także: Edyta Zając nie do poznania. Wygląda jak Angelina Jolie? "Obłędnie" [FOTO]

True Love. Edyta Zając poprowadzi nowe show TVN7

"True Love" to nowa propozycja od TVN7. Uczestnicy programu zostaną wysłani na rajskie wakacje, podczas których będą łączyli się w pary. Następnie wezmą udział w Ceremonii Prawdy, która sprawdzi ich szczerość. Dzięki pomocy wykrywacza kłamstw single będą mogli ocenić, z kim chcą się związać.

Prowadzącą randkowe show będzie Edyta Zając. "True Love" pojawi się na antenie TVN7 27 lutego.

Jestem bardzo podekscytowana i mam nadzieję, że mój debiut w roli prowadzącej spotka się z Waszym ciepłym przyjęciem napisała pod jednym z instagramowych postwó Edyta Zając.
loader

Źródła: RadioZET.pl