Obserwuj w Google News

Edyta Pazura nago pod prysznicem. Na jej ciele tylko "złoty deszcz" [FOTO]

1 min. czytania
21.11.2022 13:08
Zareaguj Reakcja

Edyta Pazura pochwaliła się nagą sesją spod prysznica. Żona Cezarego Pazury opublikowała naturalne zdjęcie, na którym pojawia się "odziana" jedynie w złoty naszyjnik. Tak próbuje przekonać internautów do zakupu swojej biżuterii. 

Edyta Pazura
fot. Instagram:@edyta_pazura

Edyta Pazura od paru lat udowadnia, że nie jest jedynie żoną Cezarego Pazury, jak widzi ją wielu, lecz niezależną bizneswoman, która usiłuje zapracować na własny sukces. 35-latka nie tylko fotografuje, ale także sprzedaje luksusowe dresy i rozwija własną markę biżuterii. Naturalnie do reklamy wykorzystuje swoje kanały w mediach społecznościowych oraz, rzecz jasna, sławnego męża, który ostatnio regularnie promuje w filmikach biżuterię od "ciociu Edytki".

Redakcja poleca

Edyta Pazura nago pod prysznicem 

Każda doświadczona influencerka wie, że nic tak skutecznie nie przyciąga uwagi, jak nagość, dlatego w swojej najnowszej reklamie Edyta Pazura pozuje bez ubrania, "odziana" jedynie w złoty naszyjnik swojej marki, nazwany poetycko "złotym deszczem" lub "złotymi perełkami". 

- Chciałam, aby jej piękno tkwiło w prostocie - wyjaśniła siedząca w kuckach pod prysznicem Edyta.

Pomysł na sesję bardzo spodobał się internautom, choć już tradycyjnie znaleźli się malkontenci, wytykający gwieździe epatowanie nagością. "Super, full naturka, a nie żadne sztuczne pozowanie przy choince i szpachla w programie. Podoba mi się!" - komplementują naturalne fotki Edyty Pazury, która faktycznie wyłamała się ze świątecznego trendu reklamowania biżuterii. 

Przekonała was takim widokiem?