Obserwuj w Google News

Allan Krupa wygryzł pracownika Górniak. Nie uwierzysz, co robi

2 min. czytania
09.06.2023 21:01
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak postanowiła zatrudnić swojego syna Allana Krupę. W tym celu zwolniła poprzedniego mężczyznę, którego zatrudniała.

Edyta Górniak, Allan Krupa
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Allanek Krupa i Edyta Górniak będą jeszcze bliżej! Syn piosenkarki został jej pracownikiem. Aby przyznać mu posadę, artystka musiała pozbyć się poprzedniego pracownika.

Edyta Górniak zatrudniła Allana Krupę

Nie ma chyba drugiej takiej pary mama i syn w polskim show biznesie, jak Edyta Górniak i Allan Krupa. Plotkarskie portale interesują się ich relacją od lat i, mimo że Allan ma już 19 lat, wciąż jest rozpatrywany przez pryzmat znanej matki.

Redakcja poleca

Jak podaje Plotek, Krupa dostał nową pracę. Okazuje się, że nie chodzi wcale o stanowisko, które wymaga niezwykłych predyspozycji. Syn Górniak podobno został jej nowym szoferem. Wcześniej na tej pozycji pracował mężczyzna spoza rodziny. Piosenkarka zrezygnowała jednak z jego usług, by powierzyć posadę swojemu ukochanemu synowi.

Co ciekawe Krupa dopiero niedawno dostał prawo jazdy, więc nie można mówić w jego przypadku o dużym doświadczeniu za kierownicą. Mimo to, to właśnie Allan zawiezie Edytę Górniak na 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, na którym wystąpi gwiazda. Nie było jednak tak, jak mogłoby się wydawać. To Krupa zaproponował mamie, że zawiezie ją do pracy. Górniak miała stwierdzić, że dzięki temu spędzie więcej czasu z synem.

Opole 2023: kiedy zaśpiewa Edyta Górniak?

9 czerwca 2023 roku ruszyła 60. edycja Krajowego Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Nie zabraknie wielkich gwiazd, jak i artystów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Wśród znanych wykonawców pojawi się Edyta Górniak. Wokalistka zaśpiewa 11 czerwca 2023 roku podczas kończącego imprezę koncertu Ale To Już Było. Jest. I Będzie!, w którym usłyszymy wielkie gwiazdy w repertuarze legend związanych z festiwalem w Opolu. Górniak zaśpiewa piosenki Ireny Santor.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/ Plotek