Obserwuj w Google News

Edyta Górniak uroniła łzę podczas wywiadu. Wzruszył ją fragment o synu

2 min. czytania
14.11.2022 18:14
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak udzieliła emocjonalnego wywiadu, w którym opowiedziała o chorobie ukochanego syna. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, gwiazda nie potrafiła ukryć łez, gdy opowiadała o tym, co spotkało Allana w Stanach Zjednoczonych.

Edyta Górniak
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Górniak uroniła łzę podczas wywiadu. Piosenkarka słynie z bezpośredniości, do tego podczas rozmów z dziennikarzami jest szczera i chętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jak podaje portal gwiazdy.wp.pl, Górniak nawiązała w jednej z ostatnich rozmów do traumatycznego przeżycia.

Zobacz także:   Edyta Górniak radzi, jak walczyć z inflacją i proponuje „fajne ćwiczenie”

Edyta Górniak uroniła łzę podczas wywiadu. Wzruszył ją fragment o synu

Edyta Górniak jest mamą osiemnastoletniego Allana. Artystka nigdy nie ukrywała, jak ważny jest dla niej jej syn. Górniak udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o traumatycznym wydarzeniu. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że jej syn miał problemy zdrowotne i konieczna była wizyta w amerykańskim szpitalu.

Redakcja poleca

- Musiałam być przygotowana na wszystko, lekarze mi to powiedzieli wprost. Na szczęście uratowali organizm Allana z brzydkiego zakażenia, które jest zagrożeniem dla życia. To jest wielki dowód miłości Bożej. Przy tym całym bólu i strachu doznałam tyle miłości od ludzi oraz tyle miłości bożej, że mimo wszystko czuję, że to był błogosławiony czas - powiedziała Górniak w rozmowie z "Faktem".

Górniak wyznała, że jej jedynak usłyszał diagnozę o początkowej fazie cukrzycy w 2016 roku. Piosenkarka postanowiła szybko zareagować i zadbała o zdrowie Allana. Zatrudniła trenera personalnego, który dobrał odpowiednie ćwiczenia, ale też dietę. Syn Edyty Górniak finalnie zgubił piętnaście kilogramów. Dzisiaj cieszy się dobrym zdrowiem.

Zobacz także:  Wpadki w "Pytaniu na śniadanie". Widzowie narzekają na program

RadioZET.pl/gwiazdy.wp.pl/fakt.pl

Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News