Obserwuj w Google News

Górniak porównuje się do Elona Muska i opowiada o swoich mieszkaniach

2 min. czytania
15.11.2022 22:39

Edyta Górniak udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jaki stosunek ma do zakupu nieruchomości. Piosenkarka wyznała, że jest wolnym duchem i porównała się do Elona Muska.

Górniak porównuje się do Elona Muska i opowiada o swoich mieszkaniach
fot. East News

Edyta Górniak nie potrzebuje luksusów. Gwiazda udzieliła wywiadu portalowi jastrzabpost.pl, w którym zdradziła, jaki ma stosunek do posiadania nieruchomości. Okazuje się, że jej podejście jest różne się od tego, co się przyjęło w show-biznesie.

Zobacz także:  Edyta Górniak ma w życiu ważną misję. Powiedziała, co chce osiągnąć

Edyta Górniak porównuje się do Elona Muska i opowiada o swoich mieszkaniach

Edyta Górniak podzieliła się niedawno informacją, że jej dom w górach jest na wynajem. Artystka udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jakie ma podejście do posiadania wielu mieszkań. Okazuje się, że nie jest to na liście jej marzeń. Górniak zdradziła, że ma tylko jeden apartament i stawia na... wynajem.

Redakcja poleca

Tłumaczyła to wolnym duchem oraz chęcią podróżowania i częstej zmiany lokum.

Już jestem w Polsce, więc na razie nie można wynająć mojego domu. Po tych wszystkich działaniach na pewno jadę do moich górali się przytulić, odwiedzić owieczki, pośpiewać z góralami, zjeść pyszne jedzenie. Będę na chwilę w domu - zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Górniak uważa, że nie chce być przywiązana do jednego miejsca.

Ja uwielbiam odkrywać świat i wydaję pieniądze na to, żeby sobie wynajmować różne miejsca w różnych częściach świata - podsumowuje.

Piosenkarka zdradziła, że ma dom w Portugalii, który kupiła lata temu. Porównała siebie do multimiliardera Elona Muska.

- Żyję trochę jak Elon Musk. Myślałam, że jestem jedyny taki freak, że tu trochę pobędę u przyjaciół, tu w hotelu. Na razie dla mnie byłoby to bardzo duże obciążenie [...] Tak jak ludzie odnajdują bezpieczeństwo w jednym miejscu w życiu, to ja odnajduje bezpieczeństwo w wolności. Dla mnie najpiękniejsze jest to, że mogę być w jakimś miejscu dopóki mnie to cieszy i dopóki się czegoś uczę. Świat jest taki piękny, że ja musiałabym mieć 100 domów, więc to się nie kalkuluje - wyznała.

To nietypowe podejście jak na polski show-biznes. Celebryci często chętnie pokazują swoje posiadłości, jednak Górniak przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że żyje po swojemu. 

Zobacz także:  Diwa czy zmarnowany potencjał? Edyta Górniak skończyła 50 lat

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News