Obserwuj w Google News

Edyta Górniak ma w życiu ważną misję. Powiedziała, co chce osiągnąć

2 min. czytania
15.11.2022 12:17

W niedawnym wywiadzie dla pomponika Edyta Górniak zdradziła, że czuje szczególne powołanie. Co takiego jest jej życiową misją?

Edyta Górniak ma w życiu ważną misję. Powiedziała, co chce osiągnąć
fot. VIPHOTO/East News

Edyta Górniak dała się poznać nie tylko jako osoba utalentowana, ale także wyjątkowo uduchowiona. W niedawnym wywiadzie dla Pomponika artystka powiedziała, że żyjemy w wyjątkowych czasach. 

– Jesteśmy na przełomie wieków... Każdy wiek ogromną miał historię, miał wpływ na wszystko; nawet na zwykłą modę, na architekturę... A my jesteśmy pomiędzy wiekami i to jest zwykle upadek... Więc wszystko, co się rozpada na naszych oczach, to jest jeden proces, ale to, co utworzymy z tego – czy wyciągniemy z tego lekcję, czy utworzymy piękny świat dla nas samych – to jest nasza decyzja i my teraz podejmujemy tę decyzję – mówiła Górniak.

Piosenkarka zdradziła przy tym, że na co dzień towarzyszy jej poczucie misji.

Myślę, że moim zadaniem jest nauczyć ludzi szczęścia – wyznała artystka.

Zaznaczyła przy tym, jak ważne jest, by ludzie zaczęli kochać samych siebie. Zdaniem wokalistki kluczem do odkrycia w sobie pokładów miłości jest "patrzenie na świat sercem".

Jej słowa poruszyły fanów. W sekcji komentarzy pojawiło się wiele komplementów od osób, którym opinia Edyty dała do myślenia.

Bardzo mądra kobieta, rozwinięta intelektualnie. Nie wiem dlaczego ludzie się z niej śmieją – napisała jedna z fanek.

Zobacz także: Smaszcz zwolniona ze stanowiska szefowej? Skomentowała medialną burzę

Edyta Górniak powiedziała, co myśli o hejterach

Wypowiedzi Edyty Górniak często wzbudzają sensację. Piosenkarce zdarzyło się opowiadać o relacjach z Bogiem, o reptilianach, biorobotach i o tym, że jest na Ziemi już 4000 lat. Tego rodzaju stanowiska nie są dobrze odbierane przez niektórych użytkowników internetu. Piosnkarka wielokrotnie padała ofiarą hejtu, z którym – jak przyznała – potrafi sobie poradzić.

We wspomnianym wywiadzie Górniak stwierdziła, że swoimi słowami chce prowokować ludzi, wskazać im kierunek rozwoju duchowego.

Nie jesteśmy w stanie spodobać się wszystkim – powiedziała.

Jeżeli ktoś woli szydzić niż sobie po prostu poczytać, wygooglować, to trudno – to jest jego wybór – dodała.

Edyta Górniak idzie przez życie z podniesioną głową i nie zamierza odchodzić od swoich przekonań ze względu na hejt. Wygląda na to, że artystka nie przestanie zaskakiwać, dążąc do oświecenia tych, którzy jej słuchają. Wytrwałość, którą wykazuje zdecydowanie jest atutem, którego brakuje wielu ludziom.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl, Pomponik.pl