Obserwuj w Google News

Edyta Górniak głodzi się, żeby utrzymać figurę. Zdradziła swój sekret. "Piłam tylko wodę"

2 min. czytania
17.11.2022 11:11
Zareaguj Reakcja

Edyta Górniak zdaniem wielu fanów nie wygląda na 50 lat, a urody i figury mogą zazdrościć jej młodsze koleżanki. Artystka zdradziła, że dba o wygląd, stosując kilkudniowe głodówki. Naraża zdrowie, żeby wyglądać młodo?

Edyta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Edyta Górniak 14 listopada 2022 roku obchodziła 50. lub, jak żartują niektórzy, 4001. urodziny. Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek w ostatnim czasie znana jest z kontrowersyjnych teorii poruszających tematy duchowości, ale także reptilian czy globalnych spisków. Choć wiele osób krytykuje jej wypowiedzi, ma grono oddanych fanów. Wielbiciele Edyty wielokrotnie komplementowali jej nieprzemijającą urodę i świetną figurę. Rzeczywiście, piosenkarka wydaje się oszukiwać czas i zachowuje imponującą formę. W rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, że jednym z jej sekretów są głodówki. Czy Edyta poświęca zdrowie dla wyglądu?

Redakcja poleca

Edyta Górniak poświęca się dla urody. Gwiazda opowiedziała o głodówkach i detoksie

Górniak w wywiadzie zdradziła, jak utrzymuje dobrą formę i świetną figurę mimo upływu lat. Artystka nie ukrywa, że miała szczęście do genów, do tego aktywne życie zawodowe i pozytywne nastawienie dobrze wpływają na jej wygląd. Przyznała jednak, że korzysta także z dosyć kontrowersyjnych metod. Mowa tu o detoksach oraz odmawianiu sobie jedzenia nawet przez kilka dni.

- Powiem szczerze, faktycznie, mam dużo błogosławieństwa. Z pokorą jestem wdzięczna. Natomiast to, co pozwala zachować mi taki rodzaj młodości, to: szalona dusza, serce dziecka, praca w show-biznesie oraz to, że jakieś 12–13 lat temu odkryłam głodówki. Te głodówki uratowały mój organizm wiele razy. Detoksy również bardzo mi pomagają (...) Mój najdłuższy detoks trwał dwa tygodnie, z czego samej głodówki było pięć dni. Piłam wtedy tylko wodę i przepłukiwałam organizm - poinformowała.

Nie brakuje opinii, że głodówki nie są zbyt zdrowym sposobem na dbanie o figurę. Jednak zdaniem Górniak takie metody są bardzo skuteczne i pomagają jej oczyścić organizm.

- To daje szansę uporządkowania organizmu od środka, daje szansę na pojawienie się nowych krwinek, ciało nabiera witalności, dostaje tlenu, krew lepiej krąży, oczyszcza się z metali ciężkich - oceniła.

My zalecamy skonsultowanie się z lekarzem każdemu, kto myśli o skorzystaniu z podobnych rozwiązań.