Obserwuj w Google News

Edward Miszczak reaktywuje mięsnego jeża. „Pamiętniki z wakacji” wracają na antenę

2 min. czytania
06.07.2023 14:22
Zareaguj Reakcja

W czwartek media obiegła informacja o reaktywacji wielkiego hitu Polsatu. „Pamiętniki z wakacji” już wkrótce powrócą na antenę. Spółka Polot Media ogłosiła casting do najnowszego sezonu programu. Możemy liczyć na wielki powrót mięsnego jeża?

Edward Miszczak reaktywuje mięsnego jeża. „Pamiętniki z wakacji” wracają na antenę
fot. Pamietniki z wakacji/Polsat/printscreen

Pamiętniki z wakacji” bez wątpienia były jednym z największych hitów  Polsatu. To właśnie tam, przydarzył się słynny mięsny jeż, który na stałe zapisał się w polskiej popkulturze. Choć kultowe danie złożone z wędlin różnej maści zapewne przyprawiłoby o zawał Gordona Ramsaya, wśród widzów programu cieszyło się ogromnym wzięciem. Swego czasu danie odtwarzano na domówkach, a sam mięsny zwierz doczekał się nawet piosenki na swoją cześć. Utwór wykorzystano w parodii „ Kuchennych Rewolucji”, w której Magda Gessler zachwycała się kultowym daniem.

Redakcja poleca

Wracają „Pamiętniki z wakacji”. Edward Miszczak szykuje kolejny hit?

Popularny paradokument wycofano z anteny siedem lat temu, jednak media donoszą, że już wkrótce format powróci na antenę. Zdjęcia do programu zaplanowano na wrzesień i październik tego roku, a miejscem akcji mają zostać Wyspy Kanaryjskie. Do tej pory „Pamiętniki” nagrywane były w hiszpańskich kurortach w Lloret de Mar, Gran Canarii czy na Majorce.

Podmiotem odpowiedzialnym za produkcję będzie spółka Polot Media (wcześniej działająca pod nazwą Tako Media), która od 2021 roku należy do Grupy Polsat. Wirtualne Media podają jednak, że nie wiadomo, kiedy i na której antenie emitowana będzie piąta seria „Pamiętników”.

- [...] serial na antenę trafić może najwcześniej dopiero późną jesienią br. lub w przyszłym roku. Nie wiadomo, który kanał Grupy Polsat Plus pokaże produkcję – czytamy.

Castingi do nowego sezonu wciąż trwają, a sam wykonawca twierdzi, że program powróci ze „zdwojoną siłą”.

- Wiemy, że tęskniliście - a My jeszcze bardziej! Przed Nami wspaniała wakacyjna przygoda, a gdzie lepiej taką przeżyć jak nie na planie w gorącej Hiszpanii? TAK! „Pamiętniki z Wakacji” wracają ze zdwojoną siłą! Już dzisiaj rozpoczynamy poszukiwania Naszych wakacyjnych bohaterów do nowych i jeszcze bardziej szalonych historii – pisano w ogłoszeniu castingowym.

Przypomnijmy, że w pierwszych sezonach programu, przygody bohaterów rozciągały się nawet na kilka odcinków. To jednak zmieniono w ostatnich sezonach, w których absurdalne historie rodaków na wakacjach All Inclusive gromadziły przed telewizorami średnio 766 tysięcy widzów.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl