Obserwuj w Google News

Będzie exodus gwiazd TVN do Polsatu? Zaskakująca decyzja Edwarda Miszczaka

2 min. czytania
11.07.2023 10:18
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak przyjmie do Polsatu osoby, które zwolniono ostatnio z TVN? Pojawiły się zaskakujące pogłoski. Okazuje się, że szef stacji już zabrał w tej sprawie głos i zdradził, czego można się spodziewać.

Edward Miszczak przygarnie gwiazdy TVN?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Po tym, jak  Edward Miszczak urządził w Polsacie prawdziwe czystki, żegnając kilka czołowych gwiazd związanych ze stacją, nikt nie przewidywał, że na podobny ruch zdecyduje się TVN – i to w jednym z najpopularniejszych programów. Aż pięć osób pożegnało się z „ Dzień dobry TVN”. Teraz pojawiają się plotki, które z tych nazwisk zobaczymy na antenie ze słoneczkiem. Czy Edward Miszczak na dla nich miejsce i czekają nas duże roszady?

Edward Miszczak przyjmie do Polsatu gwiazdy TVN?

Po tym, jak niespodziewanie z „Dzień dobry TVN” pożegnała się piątka prowadzących, widzowie śniadaniówki przeżyli prawdziwy szok. Z pewnością był to również wielki szok dla zwolnionych gwiazd. Podobno część z nich od razu postanowiło szukać wsparcia pod parasolem Edwarda Miszczaka. Jak przekazał serwis ShowNews.pl, po roszadach w TVN w gabinecie szefa Polsatu miały rozdzwonić się telefony. Zwolnieni prowadzący mieli deklarować swoją dyspozycyjność i gotowość podjęcia pracy u konkurencji. Pojawić się może pytanie, czy rzeczywiście będziemy świadkami wielkiego przejścia gwiazd z TVN do Polsatu? Okazuje się, że Edward Miszczak miał tu być nieubłagany.

- Po feralnym dniu, kiedy gwiazdy „Dzień Dobry TVN” dowiedziały się o zwolnieniu, w gabinecie dyrektora Polsatu rozdzwonił się telefon. Wszyscy zwolnieni prowadzący zaoferowali, że są dostępni i mogą podjąć pracę w konkurencji. Niestety, padła odpowiedź, że nic dla nich nie ma. Liczyli na Edwarda, myśleli, że bezpiecznie wylądują, ale na razie na to się nie zanosi. Choć wcześniej pojawiały się pogłoski o tym, że Polsat szykuje własną śniadaniówkę, nie jest to prawda i takich planów nie ma – przekazało źródło serwisu.

Redakcja poleca

Jak widać, póki co widzowie Polsatu nie muszą się zastanawiać, jak by to było, gdyby Małgorzata Rozenek czy Agnieszka Woźniak-Starak trafiły do Polsatu. Fanom prawdopodobnie trudno jest sobie taką zamianę wyobrazić, szczególnie w przypadku gwiazd, które z TVN związane są od początku swojej kariery.

Przypomnijmy, że wciąż otwarta jest giełda nazwisk w kontekście „Dzień dobry TVN”. Niedawno mówiło się o tym, że w roli prowadzącej mogłyby pojawić się: Martyna Wojciechowska, Dorota Szelągowska oraz Katarzyna Bosacka. Dwie pierwsze już zdementowały pogłoski. Trzecia przeciwnie – zapowiada, że ma w zanadrzu dużą niespodziankę dla fanów. Trudno jednak powiedzieć, czy faktycznie trafi do śniadaniówki TVN.

Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS