Obserwuj w Google News

Edward Miszczak podkradł gwiazdę TVN. Aktorka po latach wraca do Polsatu

2 min. czytania
20.07.2023 08:51
Zareaguj Reakcja

Edward Miszczak zapewniał, że nie zamierza ściągać do Polsatu gwiazd TVN. Mimo to nowy dyrektor programowy słonecznej stacji po raz kolejny podkradł jedną z aktorek związanych z konkurencją. O kim mowa?

edward-miszczak-podkradł-gwiazdę-tvn-aktorka-po-latach-wraca-do-polsatu
fot. Wojciech Strozyk/East News

Edward Miszczak przez lata był dyrektorem programowym TVN. Jego decyzja o przejściu do Polsatu była niemałym zaskoczeniem. W słonecznej stacji zastąpił swoją wieloletnią rywalkę Ninę Terentiew. Wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy transfer Miszczaka będzie oznaczał przepływ gwiazd TVN do Polsatu. Szybko okazało się, że nie ma zbyt wielu chętnych do zmiany miejsca pracy. Sam dyrektor programowy podkreślał, że nie ma zamiaru podkradać gwiazd od byłego pracodawcy i chce promować dotychczasowe twarze słonecznej stacji i kreować nowe osobowości telewizyjne. Jak jednak powszechnie wiadomo - od każdej reguły są jakieś wyjątki. W Polsacie niedługo pojawi się znana aktorka kojarzona z konkurencją. To nie pierwszy taki przypadek.

Gwiazda TVN wystąpi w programie Polsatu. Długo odrzucała podobne propozycje

Zdaniem medioznawcy Wiesława Godzica to Edward Miszczak jest pośrednio winny zwolnieniom w „Dzień Dobry TVN”. Czystki w śniadaniówce miały spowodować wielkie poruszenie wśród gwiazd TVN, które ponoć masowo dzwoniły do byłego szefa. Ten nie był jednak zainteresowany współpracą. Rozmowy z konkurencją miała odbyć jedynie Małgorzata Ohme.

Nie oznacza to jednak, że Edward Miszczak nie wykorzystał kontaktów, które wyrobił sobie podczas pracy w TVN. Już niedługo w show „ Twoja twarz brzmi znajomo” pojawi się aktorka znana z hitu sprzed lat. Mowa o Magdalenie Kumorek, czyli odtwórczyni głównej roli w „ Przepisie na życie”. Wcześniej gwiazda grała w serialu „ Samo życie” Polsatu. Po dwóch latach pracy na planie zrezygnowała z udziału w produkcji.

Redakcja poleca

- Byłam tak wykończona, że wydawało mi się, że już nic nie umiem. Dlatego decyzja o rezygnacji z serialu i wyjeździe z Warszawy była dla mnie z tego punktu widzenia bardzo łatwa - tłumaczyła na łamach Plejady. Niedługo później otrzymała propozycję wystąpienia w „Przepisie…” i powróciła na szczyt. Udziału w programach dla celebrytów wielokrotnie odmawiała.

- Miałam ciekawsze rzeczy do robienia. Wielokrotnie dostawałam propozycje udziału w programach z tańcem czy śpiewaniem w roli głównej, ale intuicja podpowiadała mi, żeby się nie angażować, bo zaraz przyjdzie do mnie coś ciekawszego. I zawsze przychodziło - mówiła.

Teraz zmieniła zdanie i dołączyła do ekipy nadchodzącej edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Pełna lista uczestników nowego sezonu robi wrażenie. Tym samym Magdalena Kumorek poszła w ślady innej aktorki, która mimo pracy w TVN zdecydowała się na udział w show Polsatu. Wcześniej w muzycznym programie pojawiła się odtwórczyni „BrzydUli”, czyli Julia Kamińska.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS