Obserwuj w Google News

"Dzień Dobry TVN" znika z ekranów. Zapadła decyzja w sprawie śniadaniówki

2 min. czytania
17.11.2022 13:50
Zareaguj Reakcja

Zła wiadomość dla wielbicieli "Dzień Dobry TVN". Stacja zadecydowała, że jej sztandarowy śniadaniowy program zniknie z ekranów. Powodem mają być godziny emisji, które kolidują z ważnym projektem TVN.

Dzień Dobry TVN
fot. screen: Instagram @dziendobrytvn

" Dzień Dobry TVN" to obok "Pytania na śniadanie" najpopularniejszych polski program śniadaniowy. Rozmowy z gośćmi, kącik kulinarny, występy muzyczne i sympatyczni prowadzący to dla wielu Polaków nieodzowne elementy poranka. Widzowie TVN przyzwyczaili się do formatu, który pojawił się w ramówce w 2007 roku. Sporadycznie zdarzało się, że "Dzień Dobry TVN" znikało z ekranów, z reguły programu nie mogliśmy oglądać w okresie świątecznym. Tym razem stacja podjęła ważną decyzję i już 26 listopada powitamy dzień bez popularnej śniadaniówki.

Redakcja poleca

"Dzień Dobry TVN" znika z ekranów. Stacja zdejmie program z ramówki

Uspokajamy wszystkich, którzy bali się, że "Dzień Dobry TVN" na stałe zniknie z telewizji. Programu nie obejrzymy 26 i 27 listopada, ze względu na godziny transmisji ważnych wydarzeń sportowych. Mowa o Pucharze Świata w skokach narciarskich.

- Zawody w Ruce będą pierwszymi konkursami Pucharu Świata nadawanym w TVN w tym sezonie, bo zaczynające sezon zawody w Wiśle pokazywała TVP1. Konkursy w dniach 26 i 27 listopada zaczną się nietypowo już o godz. 9.00. Organizatorzy podjęli decyzję o tak wczesnej godzinie startu zawodów, by nie kolidowały one z meczami piłkarskiego mundialu w Katarze, które zaplanowano w tych dniach już od godz. 11.00 (transmitować będzie je TVP1) - poinformowały Wirtualne Media.

Z pewnością nawet dwudniowa przerwa zasmuci wiernych fanów "Dzień Dobry TVN". Być może zatęsknią oni nawet za Małgorzatą Rozenek-Majdan, która po dołączeniu do grona prowadzących śniadaniówki musi mierzyć się z głosami krytyki.