Obserwuj w Google News

Wiadomo, kto zastąpi Filipa Chajzera w "Dzień Dobry TVN". Znika na dobre?

2 min. czytania
19.05.2023 10:58

Filip Chajzer poinformował, że musi zniknąć z "Dzień Dobry TVN" ze względu na problemy zdrowotne. Wiadomo już, kto zastąpi prezentera w programie. Czy to zmiana na stałe, czy zobaczymy jeszcze Filipa w śniadaniowym formacie?

Filip Chajzer
fot. Artur Zawadzki/REPORTER EAST NEWS

Filip Chajzer wielokrotnie wzbudzał kontrowersje i musiał mierzyć się z falami krytyki, ale nadal pozostaje jednym z największych gwiazdorów " Dzień Dobry TVN". Niestety, fani prezentera kilka dni temu usłyszeli smutną wiadomość. Filip poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że z powodów zdrowotnych musi na jakiś czas zniknąć z ekranów. Widzowie zastanawiali się, czy ktoś zajmie jego miejsce u boku Małgorzaty Ohme. Jak poinformował portal Wirtualne Media, zastąpi go doskonale znana fanom śniadaniowego formatu gwiazda.

Filip Chajzer zniknął z "Dzień Dobry TVN". Kto zastąpi go w śniadaniówce?

W poście opublikowanym na Instagramie Filip Chajzer nie ukrywał, że jego stan nie jest najlepszy i oddał się w ręce specjalistów niemal w ostatniej chwili. Nie zdradził jednak szczegółów swojego stanu zdrowia.

- Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem - napisał.

Według informacji Wirtualnych Mediów Małgorzata Ohme nie będzie prowadzić programu sama.

- W najbliższą sobotę „Dzień dobry TVN” poprowadzą wspólnie Małgorzata Ohme i Ewa Drzyzga. Filip wróci na antenę pod koniec miesiąca - czytamy.

Fani Filipa nie będą więc czekać zbyt długo na jego powrót na ekrany. Kto wie, może duet Ewy i Małgorzaty okaże się strzałem w dziesiątkę?

ZOBACZ TAKŻE: Nowość w "Dzień Dobry TVN". Zastąpią tym lubiany cykl. Dobra zmiana?

Filip Chajzer ma problemy zdrowotne. Dziennikarz zdradził, co u niego słychać

Filipa Chajzera nie możemy oglądać w "Dzień Dobry TVN", ale nadal jest aktywny w mediach społecznościowych. W najnowszym poście postanowił pochwalić się małym sukcesem swojego ukochanego synka.

- W sierpniu zeszłego roku pierwszy raz zabrałem mojego wtedy 4-letniego syna w ciepły sierpniowy wieczór na Stare Miasto, żeby przez symbolikę Pomnika Małego Powstańca, opowiedzieć o tym w jak niezwykłym mieście miał szczęście się urodzić. Dziś od mamy Aleksa dostałem to zdjęcie dyplomu z przedszkola i właśnie przypomniałem sobie ten moment z sierpnia. Jestem absolutnie dumny i wzruszony. Niby mała rzecz, ale dla mnie wielka! - napisał dumny.

Filipowi oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.