Obserwuj w Google News

Nowość w "Dzień dobry TVN". Zastąpią tym lubiany cykl. Dobra zmiana?

1 min. czytania
17.05.2023 23:22
Zareaguj Reakcja

"Dzień dobry TVN" przechodzi gruntowe zmiany. W obliczu silnej konkurencji postanowiono wzmocnić formułę porannego show. Nowy cykl z pewnością spodoba się widzom, którzy śledzą na co dzień TVN24. 

Dzień dobry TVN
fot. MAGROCHOCKI/Dzień Dobry TVN/East News

"Dzień dobry TVN" jest jedną z najpopularniejszych śniadaniówek w Polsce. Codziennie poranny show w wykonaniu ulubionych duetów prezenterskich śledzą tysiące widzów. Programowi po piętach depcze "Pytanie na śniadanie" w TVP, gdzie sporo się dzieje i obecnie mocnym punktem są wydania z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Nic dziwnego, że "Dzień dobry TVN" zdecydowało się na kolejną zmianę, która ma uatrakcyjnić wydania. 

Redakcja poleca

"Dzień dobry TVN" wprowadza zmianę w programie 

Wiadomo już, że z "Dzień Dobry TVN" na jakiś czas zniknie Filip Chajzer, który ma problemy ze zdrowiem. O jakościowy infotainment mają zadbać pozostałe duety.

Jak podaje "Presserwis", formuła śniadaniówki ma być wzbogacona o nowe elementy. W części wydań przegląd prasy zostanie zastąpiony magazynem informacyjnym. Wiadomości będzie przygotowywał zespół TVN24. Zmiana funkcjonuje już w weekendowych wydaniach "Dzień dobry TVN". 

Do tej pory przegląd prasy przygotowywali różni dziennikarze i publicyści zapraszani do studia, m.in. Andrzej Stankiewicz, Bartosz Węglarczyk, Artur Andrus, Michał Ogórek i Jan Wróbel. Pozostałe sekcje śniadaniówki takie jak kącik kulinarny, pogoda, reportaże i wywiady mają pozostać bez zmian.

Zobacz także: Zwolnienia w "Pytaniu na śniadanie"? Ida Nowakowska odpowiada. "Nie wiemy, czy będziemy tam jutro"

Wpadki telewizyjne Filip Chajzer
9 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News