Obserwuj w Google News

Gorące chwile między Prokopem i Wellman. Prowadzący "DDTVN" zaskoczyli widzów

2 min. czytania
06.06.2023 11:42
Zareaguj Reakcja

W jednym z wydań "Dzień Dobry TVN" Marcin Prokop i Dorota Wellman odtworzyli jedną z najbardziej romantycznych scen z historii kina. Fani są zachwyceni.

Marcin Prokop i Dorota Wellman
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

W poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Dorota Wellman i Marcin Prokop jak zwykle nie zawiedli widzów. Dali im za to duży powód do radości. Prowadzący postanowili zapozować jak jedna z najsłynniejszych par w historii kina.

"Dzień Dobry TVN": Marcin Prokop i Dorota Wellman w objęciach

Dla wielu widzów "DDTVN" Marcin Prokop i Dorota Wellman są ulubionymi prowadzącymi. Nie tylko ze względu na wiedzę, dociekliwość i błyskotliwość, ale przede wszystkim niezwykłą chemię pomiędzy nimi. Bardzo często pary trzymają się naprawdę zabawne żarciki i riposty.

Redakcja poleca

Nie inaczej było tym razem. W poniedziałek 5 czerwca 2023 roku Prokop i Wellman postanowili odtworzyć kultową scenę z "Titanica" w reżyserii Jamesa Camerona. Na Instagramie śniadaniówki pojawiły się zdjęcia, uwieczniające tę niecodzienną chwilę.

Prowadzący zostali nazwani polskimi Leonardo DiCaprio i Kate Winslet, chociaż należy zwrócić uwagę, że role w tym przypadku się odwróciły. W kultowym filmie Jack - postać grana przez DiCaprio trzymał w talii Rose, w którą wcielała się Winslet. Chodzi oczywiście o słynną scenę na dziobie tytułowego statku.

Marcin Prokop i Dorota Wellman bawią widzów "Dzień Dobry TVN"

Jak nietrudno się domyślić, pod postem na Instagramie zaroiło się od komentarzy rozbawionych widzów. Zabawna poza prowadzących przypadła fanom "DDTVN" do gustu.

Jesteście wspaniali.
Od razu lepszy dzień jak Ich widzę.
Nie można się z Wami nudzić.
Aż chce się włączyć "DDTVN". Jest moc!
Jedyna para dla mnie, są naj-najlepsi!

Jak widać, Prokop i Wellman nadal pozostają na szczycie listy najbardziej cenionych wśród widzów par prowadzących śniadaniówkę stacji TVN. Nie ma się co dziwić, bo rzeczywiście są niezastąpieni.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Instagram