Kalczyńska robi to w „DDTVN” poza okiem kamer. Sołtysik zdradził jej sekret

17.03.2023 10:00

Andrzej Sołtysik mógł dziś nieźle podpaść Annie Kalczyńskiej. Prezenter nie zastanowił się dwa razy, zanim wyjawił widzom „Dzień Dobry TVN” sekret współprowadzącej. Jak na słowa kolegi zareagowała dziennikarka?

dzień-dobry-tvn-kalczyńska-robi-to-poza-okiem-kamer-sołtysik-zdradził-jej-sekret
fot. Adam Jankowski/East News

Anna Klaczyńska to jedna z bardziej lubianych prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Prezenterka tworzy na ekranie zgrany duet z Andrzejem Sołtysikiem. Gospodarze śniadaniowego show TVN niejednokrotnie pokazywali widzom kulisy programu, co raz omal nie skończyło się wpadką. Innym razem Sołtysik zaprezentował fanom niecodzienny widok Kalczyńskiej w wałkach na głowie, która naprędce robiła się na bóstwo przed wejściem na antenę. W ostatnim wydaniu „DDTVN” także doszło do zabawnej sytuacji. Andrzej nieopatrznie zdradził telewidzom sekret Anny, która oddawała się przyjemnościom poza okiem kamer.

„Dzień Dobry TVN”. Kalczyńska nie wiedziała, jak zareagować na słowa Sołtysika

W studiu porannego show na Marszałkowskiej gościła ekspertka ds. żywienia, która starała się przekazać widzom, jak ważnym posiłkiem jest śniadanie.

- Jedzenie śniadań codziennie zmniejsza ryzyko wielu chorób cywilizacyjnych, m.in. obniża ryzyko zachorowań na cukrzycę typu drugiego, nadciśnienie tętnicze, więc tutaj rzeczywiście tych przykładów jest bardzo wiele - mówiła.

Anna Kalczyńska zdradziła, że pierwszy posiłek je dopiero o 11:30 i zaczęła dopytywać się o swoje nawyki żywieniowe.

- Ja jem śniadania. Tylko jem o 11:30. To źle? - zadała pytanie.

Specjalistka nie zdążyła jednak udzielić odpowiedzi, ponieważ nieoczekiwanie do dyskusji włączył się Andrzej Sołtysik.

- A to podjadanie tutaj o 8:29 to nie ty, tak? - wytknął drobne kłamstewko koleżance, a Kalczyńskiej zrzedła mina.

Zakłopotanie gospodyni „DDTVN” musiała zauważyć ekspertka, bowiem szybko dała znać, że nie ma w tym nic złego, a „niedobry” warto uzupełniać. Zreflektował się też współprowadzący programu, który z uśmiechem na twarzy zaczął przepraszać rozbawioną Kalczyńską.

Doceniacie ich poczucie humoru i niewinne przekomarzanki? Wam też zdarza się podjadać między posiłkami?

loader