Obserwuj w Google News

Filip Chajzer zdradził sekret TVN. Widzowie nie powinni tego wiedzieć

2 min. czytania
21.03.2023 14:02
Zareaguj Reakcja

W jednej z ostatnich odsłon programu "Dzień dobry TVN" Filip Chajzer wystąpił w nietypowej roli. Prowadzący założył kucharski fartuch i podjął próbę usmażenia naleśników. Przy okazji zdradził sekret programu. Widzowie mieli tego nie wiedzieć...

Filip Chajzer
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Marzec to dla gwiazd "Dzień dobry TVN" miesiąc wyzwań. Ich zadaniem jest odtworzenie dań z przepisów nadesłanych przez widzów. To okazuje się trudniejsze, niż wygląda. Prowadzący wystawiają na próbę nie tylko swoje zdolności kulinarne, ale także umiejętności pracy pod presją czasu. Niedawno Filip Chajzer poległ, przygotowując naleśniki

Zobacz także: Była partnerka Filipa Chajzera o samotnym macierzyństwie: „Więcej łez”

Filip Chajzer gotował z fanami "Dzień dobry TVN"

We wtorek Chajzer wyjątkowo stanął przed widzami śniadaniówki TVN w roli kucharza-amatora. Jego zadaniem było przygotowanie kilku potraw. Podczas wyzwania łączył się z fanami programu i starał się podtrzymać rozmowę, jednocześnie gotując. Niestety multitasking nie jest jego najmocniejszą stroną.

Przygotowanie naleśników z przepisu pani Małgorzaty go przerosło. Chociaż bardzo chciał, nie starczyło mu czasu na dokładne wymieszanie ciasta. Co prawda fanka zagrzewała go do pracy, on postanowił dać za wygraną.

Redakcja poleca

Filip Chajzer zdradził sekret "Dzień dobry TVN"

Praca nad śniadaniówką zaczyna się wtedy, gdy odpowiednie osoby z rozwagą planują wszystkie segmenty show. Każdy z nich powinien mieścić się w wyznaczonym przedziale czasowym. W związku z tym Chajzer nie miał wyboru, musiał się poddać. Jednocześnie przy okazji powiedział coś, co mogło sprawić, że czar telewizyjnego show pryśnie.

Ale wie pani co? My nie mamy czasu. A ja zdradzę wam tajemnicę, że teraz już mam to ciasto gotowe. Zrobiono je przed naszym wejściem. Oto i ono! - zdradził Chajzer.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl