Obserwuj w Google News

Żałoba w "DDTVN". Prowadzące powstrzymywały łzy

2 min. czytania
22.01.2023 15:29
Zareaguj Reakcja

Nie żyje Witold Szczepan - operator związany z programem "Dzień Dobry TVN". Prowadzącym program łamał się głos, gdy wspominały kolegę z planu.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak
fot. TRICOLORS/East News

Zmarł Witold Szczepan. Był operatorem, który realizował program "Dzień Dobry TVN". Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak nie kryły wzruszenia podczas wspominania o pracowniku stacji TVN.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak powstrzymywały łzy w "DDTVN"

Programy śniadaniowe mają to do siebie, że osoby przy nich pracujące są ze sobą bardzo zżyte, na co wpływa nie tylko regularność spotkań, ale również wspólna praca na żywo. Nie chodzi jedynie o prowadzących, ale również członków ekipy, których widzowie raczej nie widzą na swoich ekranach.

Redakcja poleca

W niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" padła smutna informacja. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak poinformowały fanów programu o smutnym zdarzeniau - zmarł Witold Szczepan - wieloletni operator kamery, pracujący przy realizacji śniadaniówki. Woźniak-Starak wyjaśniła, że Szczepan był związany ze stacją TVN od samego początku.

Witek Szczepan, operator, który pracował z nami od samego początku "Dzień dobry TVN", ale też od początku TVN. Znany doskonale wszystkim, którzy przewinęli się przez naszą stację, a przez redakcję "Dzień dobry TVN" to już na pewno.

Drzyzga wspomniała natomiast, że operatora "nie udało się uratować".

print screen z Player TVN
fot. print screen z Player TVN

Była gwiazda "Rozmów w toku" również skomentowała odejście operatora.

Człowiek, który zawsze emanował spokojem, zawsze potrafił znaleźć ciepłe słowo i uśmiech. Co najważniejsze, był także naprawdę wyjątkowym profesjonalistą.

Prowadzące zwróciły się też do żony Szczepana.

Basiu, ściskamy cię bardzo, przytulamy. Jesteśmy z tobą, naprawdę.

Drzyzga zakończyła wspominki pokrzepiającym hasłem: "Witku, odpocznij". Obu łamał się głos i ledwo ukrywały wzruszenie spowodowane stratą kolegi z planu.

RadioZET.pl/Player TVN