Obserwuj w Google News

Anna Kalczyńska nęka gwiazdę "Przyjaciół"? Na razie jest ignorowana

2 min. czytania
13.02.2023 13:55

Anna Kalczyńska w "Dzień Dobry TVN" pochwaliła się, że wypisuje komentarze w mediach społecznościowych Jennifer Aniston - gwiazdy "Przyjaciół".

Anna Kalczyńska, Jennifer Aniston
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News, Rex Features/East News

Anna Kalczyńka i Mateusz Hładki mają nadzieję, że Jennifer Aniston zwróci kiedyś na nich uwagę. W tym celu wysyłają gwieździe "Przyjaciół" wiadomości i komentarze na Instagramie.

Anna Kalczyńska nęka Jennifer Aniston?

Anna Kalczyńska niegdyś była dziennikarką TVN24. Od kilku lat zabawia jednak gawiedź w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN", zaliczając rozmaite wpadki.

Redakcja poleca

Wygląda na to, że śniadaniówka to odpowiednie miejsce dla Kalczyńskiej. Jak podaje Pudelek, w ostatnim wydaniu "DDTVN" podczas rozmowy z Mateuszem Hładkim, temat zszedł na serial "The Morning Show" dostępny na platformie Apple TV+. Głównymi bohaterami amerykańskiej produkcji są dziennikarze programu śniadaniowego. Hładki stwierdził, że postać grana przez Jennifer Aniston to bohaterka, z którą się utożsamia.

Chciałbym móc powiedzieć, że utożsamiam się z bohaterką graną przez Jennifer Aniston, ale niestety los się tak nie potoczył.

Kalczyńska, nie rozumiejąc do końca wypowiedzi kolegi, dopytała, czy chodzi o płeć. Hładki wyjaśnił, że o powodzenie i sukces.

Rozmowa sprawiła, że Kalczynska otworzyła się przed widzami i wyznała, że spamuje Aniston na Instagramie.

Bo ja ci chce powiedzieć, że ja pisałam na Instagramie do Jennifer Aniston, że jako prowadząca "morning show" w Polsce bardzo się nie mogę doczekać kolejnej wersji. 

Hładki zdradził, że również zostawiał amerykańskiej aktorce komentarze, licząc, że ta go zauważy i odpowie. Niestety Jennifer Aniston nie zwróciła uwagi ani na Kalczyńską, ani na Hładkiego.

Redakcja poleca

"The Mornig Show": o czym jest serial?

"The Morning Show" to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował w 2019 roku na platformie streamingowej Apple TV+. Tytuł  opowiada historię gospodarza porannego programu telewizyjnego, który staje w obliczu kryzysu kariery i życia osobistego po tym, jak jego nieetyczne zachowanie zostaje ujawnione publicznie. Twórcą "The Morning Show" jest Jay Carson. W rolach głównych wystąpili Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve Carell. Produkcja doczekała się dwóch sezonów. Widzowie czekają obecnie na nowe odcinki serialu.

RadioZET.pl/Pudelek