Obserwuj w Google News

Mama Dwayne'a Johnsona miała wypadek samochodowy. W jakim jest stanie?

2 min. czytania
03.02.2023 17:14
Zareaguj Reakcja

Dwayne "The Rock" Johnson postanowił zamieścić na Instagramie zdjęcie samochodu, w którym jego mama miała wypadek. Auto nie jest w najlepszym stanie.

Dwayne Johnson i Ata Johnson
fot. CHRIS DELMAS/AFP/East News

Dwayne Johnson pokazał wrak samochodu jego mamy. Doszło do wypadku, w którym 74-letnia kobieta brała udział. W jakim jest stanie?

Dwayne Johnson: mama gwiazdora miała wypadek

Dwayne "The Rock" Johnson to jedna z największych gwiazd współczesnej popkultury. To nie tylko były wrestler z sukcesami na koncie, ale również jeden z najlepiej zarabiających aktorów na świecie.

Redakcja poleca

Gwiazdor "Szybkich i wściekłych" ujawnił, że jego mama - Ata Johnson, brała udział w przerażającym wypadku drogowym, do którego doszło 1 lutego 2023 roku. W wyniku zdarzenia maska jej samochodu została zgnieciona. Johnson zamieścił zdjęcie auta na swoim Instagramie. Napisał też w jakim stanie jest mama.

Dziękuję Ci Boże. Ma się dobrze. Anioły miłosierdzia czuwały nad moją mamą, gdy ostatniej nocy miała wypadek samochodowy.
Przeżyje i będzie dalej wystawiana na próbę. Ta kobieta przeżyła raka płuc, trudne małżeństwo, zderzenie czołowe z pijanym kierowcą i próbę samobójczą. Jest ocalałą, na sposób, który sprawia, że anioły i cuda stają się rzeczywistością. Dziękuję policji straży pożarnej z Los Angeles za troskę i czujność. Dzięki za telefoniczne przekazanie mi najważniejszych informacji.

Johnson napisał, że jego mama jest prawdziwą wojowniczką, biorąc pod uwagę wszystkie złe rzeczy, które przytrafiły się w jej życiu, w tym raka płuc, trudne małżeństwo, czołowe zderzenie z pijanym kierowcą i próbę samobójczą.

Redakcja poleca

Wypadek matki Dwayne'a Johnsona

Jak poinformował sam gwiazdor, na szczęście kobiecie nie stało się nic groźnego. Szczegóły wypadku nie są znane.

RadioZET.pl/Instagram