Obserwuj w Google News

Duża zmiana u Cichopek i Hakiela. Chodzi o opiekę nad dziećmi

2 min. czytania
24.05.2023 07:38

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zaprowadzili duże zmiany w ich życiu. Znani rodzice do tej pory sprawiedliwie dzielili się opieką na dziećmi. Wszystko zmieniła komunia Heleny. Czy to początek kryzysu w patchworkowej rodzinie celebrytów?

duża-zmiana-u-katarzyny-cichopek-i-marcina-hakiela-chodzi-o-opiekę-nad-dziećmi
fot. Paweł Wodzyński/East News, Instagram (@marcinhakiel)

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, mimo głośnego rozwodu, uchodzą za wzór relacji rodziców po rozstaniu. Zarówno prowadząca „ Pytania na Śniadanie”, jak i tancerz dbają o to, by ich dzieci nie odczuły przykrych konsekwencji ich rozwodu. Niestety relacje celebrytów mogą nie być tak poprawne, jak początkowo zakładano. Niedawno para została przyłapana na zażartej dyskusji, która zakończyła się płaczem. Później wyszło na jaw, że gwiazdy organizują podwójną komunię dla Heleny, a ich rodziny nie spotkają się na wspólnym przyjęciu. Teraz Cichopek i Hakiel podjęli decyzję o zmianie ustaleń dotyczących opieki nad Heleną i Adamem.

Nowe ustalenia Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiel w sprawie opieki nad dziećmi

Podczas komunii Heleny miało dojść do spotkania Marcina Hakiela i Macieja Kurzajewskiego. Według relacji Faktu panowie nie wydawali się spięci w swoim towarzystwie, a nowy partner Katarzyny Cichopek ponoć robił nawet zdjęcia byłym małżonkom i ich córce. Czy więc zmiany w opiece nad dziećmi pary nie wynikają z ich pogarszających się relacji?

Nic z tych rzeczy! Sam Hakiel zapewniał, że zarówno on, jak i jego była żona potrafią być w tej kwestii bardzo elastyczni. - Mamy opiekę naprzemienną, ale są momenty, że dzieci potrzebują trochę więcej jednego czy drugiego rodzica i podchodzimy do tego dorośle, nie ma z tym problemu. Jeśli dziecko w tygodniu jednego rodzica chce wpaść do drugiego, bo czegoś potrzebuje, chce spędzić trochę czasu z nim, idziemy sobie wtedy na rękę - tłumaczył na łamach Wprost.

Zobacz także: Córka Cichopek i Hakiela dostała drogi prezent na komunię. Ile wydali?

Nowe ustalenia dotyczące opieki nad dziećmi wiążą się z komunią Heleny. Dla obojga rodziców to bardzo ważny czas i każde chciałoby towarzyszyć córce w codziennych nabożeństwach. Dlatego, choć w tym tygodniu Helena przebywa pod opieką taty, tancerz pozwolił byłej żonie zabrać córkę na mszę.

- Marcin zabierze Helenkę na kolejną. Podzielili się, by w tym tygodniu oboje mogli spędzać z nią ten pokomunijny tydzień. To dla nich ważne - miała powiedzieć w rozmowie z Super Expressem przyjaciółka gwiazd.

Katarzyna-Cichopek-w-parku-z-córką-Wolała-telefon-od-wspólnej-zabawy
8 Zobacz galerię
fot. Exclusive - RadioZET.pl