Obserwuj w Google News

Dramat Czesi z „Klanu”. Anna Powierza straciła dom, pracę i przyjaciół

2 min. czytania
01.02.2023 14:37
Zareaguj Reakcja

Anna Powierza ma za sobą naprawdę trudny rok. Aktorka znana z roli Czesi z „Klanu” w 2022 roku pożegnała kilku przyjaciół. Gwiazda straciła też dom rodzinny i pracę.

dramat-czesi-z-klanu-anna-powierza-straciła-dom-konie-i-przyjaciół
fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Powierza nie może zaliczyć minionego roku do udanych. Aktorka przeżyła naprawdę trudne chwile. Gwiazda ma za sobą nieudany związek z ojcem jej 9-letniej córki, Heleny. Niestety w 2022 roku rozstała się z kolejnym partnerem. To jednak dopiero jedno z wielu zmartwień Powierzy. W krótkim czasie straciła ona dom i pracę. Pożegnała też kilku bliskich przyjaciół. Co jeszcze wydarzyło się w życiu aktorki?

Redakcja poleca

Anna Powierza ma za sobą trudny rok. Pożegnała przyjaciół, straciła dom i pracę

Celebrytka miała udzielić wywiadu dziennikarzom magazynu Świat seriali. W rozmowie opowiedziała o trudnych doświadczeniach, z którymi zmagała się w ciągu ostatnich miesięcy. Aktorka wyznała, że straciła dom rodzinny, pracę i dwóch ważnych przyjaciół.

- Był to rok pod wszystkimi względami trudny, rok strat i zmian. Żegnałam się z ludźmi, miejscami, sprawami, które do tej pory były dla mnie bardzo ważne. (…) Straciłam dom rodzinny, odeszła przyjaciółka. Tracę też ważną dla mnie pracę. Będziemy grać ostatni spektakl SPA, czyli "Salon ponętnych alternatyw" w Teatrze Kamienica - mój pierwszy spektakl teatralny, jaki miałam zaszczyt grać na scenie!

Powierza dodała, że chwilę przed datą ostatniego spektaklu zmarł Emilian Kamiński, który był dla niej niezwykle ważny. Gwiazda nazwała go „teatralnym tatą”. To artysta miał ją zaprosić na scenę i nauczyć wszystkiego, co wie o teatrze. Na tym jednak nie koniec, bowiem aktorka musiała sobie poradzić z jeszcze jedną stratą.

- Umarły moje konie, wszystkie. Całe życie byłam jeźdźcem, koniarą, każdą wolną chwilę spędzałam w stajni. A teraz koniec - miała mówić w rozmowie ze Światem seriali.

Anna Powierza z nadzieją patrzy w przyszłość. „Jestem gotowa na nowe”

Mimo ogromu tragedii, jaka spadła na Annę, celebrytka stara się wierzyć, że nowy rok przyniesie jej wiele dobrego.

- Mam wrażenie, że to wszystko jest bardzo symboliczne. Zeszły rok dał mi miejsce na nowe, które nadchodzi wielkimi krokami, a ja jestem na to nowe gotowa!

Aktorka pytana o nową miłość wyznała, że na razie nie spotkała na swojej drodze odpowiedniego kandydata. Z pewnością musi też się teraz skupić na ułożeniu sobie życia od nowa.

- Dopiero co rozeszły się drogi z wieloletnim partnerem. Póki co w nikim nowym nie zdążyłam się zakochać - miała niedawno mówić w Twoim Imperium gwiazda.

Anna Powierza, choć nie jest zawodową aktorką, od lat występuje na ekranie. Odgrywanie Czesi w „ Klanie” to jednak nie jej jedyne zajęcie. Aktorka skończyła logopedię i jest wykwalifikowanym specjalistą w tej dziedzinie.