Obserwuj w Google News

Dorota Zawadzka mieszka w namiocie. Superniania ma kłopoty? Przerwała milczenie

2 min. czytania
09.06.2023 09:41
Zareaguj Reakcja

Kilka niedawnych wpisów Doroty Zawadzkiej mocno zaniepokoiło jej fanów. Dzieliła się informacjami o tym, że wraz z rodziną zmuszeni byli zamieszkać w namiocie. Choć powód tych działań nie był tajemnicą, to jednak nie wszyscy zauważyli, dlaczego właściwie „Superniania” i jej bliscy koczują właściwie bez dachu nad głową. Ostatnio Dorota Zawadzka postanowiła uspokoić internautów.

Dorota Zawadzka
fot. Facebook/Dorota Zawadzka/screen

Jakiś czas temu Dorota Zawadzka i jej bliscy zamieszkali w namiocie. „Superniania” chwaliła się wtedy w sieci rozpoczęciem remontu zrujnowanego domu, który nabyli na początku roku. Psycholożka i dawna ekspertka od wychowania dzieci kilka miesięcy temu sprzedała mieszkanie na warszawskim Powiślu za ponad milion złotych i wraz z rodziną postanowiła porzucić miejskie życie, przenosząc się na sielską wielkopolską wieś. Najpierw kupili dom, który nie nadaje się do zamieszkania i wymaga ogromu prac remontowych. Wreszcie, kiedy zrobiło się ciepło, ekipa przystąpiła do prac, a rodzina została bez dachu nad głową, gnieżdżąc się w namiocie.

Dorota Zawadzka uspokaja fanów. Śpi w namiocie "z wyboru"

Dorota Zawadzka od początku ze spokojem i optymizmem relacjonowała postępy prac, zauważając, że nocowanie w namiocie może być bardzo przyjemne. Mimo to pod jej postami pojawiły się głosy zaniepokojonych fanów, którzy nie do końca rozumieją całą sytuację. Teraz „Superniania” postanowiła ich uspokoić. W niedawnym poście na Facebooku przekazała, że w namiocie śpią nie z musu, a z własnej woli. Wyjaśniła także, dlaczego się na to zdecydowali.

Redakcja poleca

- Śpimy w namiocie z wyboru, bo po pierwsze przygoda, po drugie pańskie oko konia tuczy, jest nam ciepło mimo zimnych nocy / mamy super śpiwory/, po kolejne budzi nas śpiew ptaków, a w ciągu dnia cisza aż w uszach dzwoni. Moc pracy w obejściu. Jest cudownie – podsumowała.

Jak przekazała, wszystkie prace idą zgodnie z planem, a ekipa remontowa sprawdza się rewelacyjnie – podobnie jak lokalni urzędnicy, którzy nie komplikują spraw.

- Uspokoję więc „dziennikarzy” szukających sensacji. Prace przy remoncie naszego nowego domu idą zgodnie z harmonogramem. Mamy fantastycznych, pracowitych wielkopolskich fachowców. Z urzędami wszystko miło – napisała „Superniania”.

"Bezdomna" Dorota Zawadzka śpi w namiocie. Jej fani są zachwyceni

Internauci z ulgą zareagowali na ten wpis i w komentarzach pospieszyli z miłymi słowami.

- Jesteś panią swojego życia i niech tak zostanie. Nie zwracaj uwagi na ludzkie gadanie, to są ludzkie sępie i nikomu nie odpuszczą.

- No ale kochana, wszak to sensacja jest! Jak to tak, że namiot? Bida pewnie. Przecież „Normalni” ludzie jadą na Bali, czy gdzie to tam teraz modne, a remont robi się sam! Oj Dorota, Dorota – piszą z sympatią.

Wygląda na to, że fani Doroty Zawadzkiej mogą spać spokojnie – tak, jak ona w namiocie.

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS