Obserwuj w Google News

Dorota Wellman dostała nowy program. Zniknie z "Dzień Dobry TVN"?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
07.12.2022 16:37
Zareaguj Reakcja

Dorota Wellman po raz kolejny została doceniona przez pracodawców, powierzono jej prowadzenie nowego programu. Czy oznacza to, że jedna z ulubionych prowadzących pożegna się z "Dzień Dobry TVN"?

Dorota Wellman
fot. Pawel Wodzynski/East News

Dorota Wellman to osobowość telewizyjna, której nie trzeba przedstawiać nawet osobom, które na co dzień nie oglądają " Dzień Dobry TVN". Jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i prezenterek może pochwalić się imponującym doświadczeniem, a uwielbiany przez widzów duet z Marcinem Prokopem tworzyła już w "Pytaniu na śniadanie". Nie da się ukryć, że obecnie jest jedną z największych gwiazd TVN, nie dziwi więc fakt, że otrzymała propozycję prowadzenia nowego formatu. Czy to znaczy, że pożegna się ze śniadaniówką?

Redakcja poleca

Dorota Wellman odchodzi z "Dzień Dobry TVN"? Dziennikarka dostała nowy program

Jak informuje "Super Express", już 10 grudnia mamy zobaczyć premierowy odcinek formatu "Rozmowy Dzień Dobry TVN", który będzie emitowany zaraz po śniadaniowym programie. W pierwszym odcinku Dorota Wellman porozmawia z Lechem Wałęsą.

W “Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem - mówiła w TVN sama prowadząca.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Wellman nie ukrywa, że bardzo cieszy się z powodu nowego zawodowego wyzwania.

- Ciekawość świata i drugiego człowieka to nieodłączne cechy zawodu dziennikarza. Jeśli stworzysz drugiej osobie przestrzeń do rozmowy, wymiany myśli, poglądów, nawet w przypadku dobrze znanych bohaterów, możesz odkryć nową historię czy nieoczekiwaną płaszczyznę porozumienia (...) Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas - oceniła.

Fanów duetu Doroty Wellman i Marcina Prokopa uspokajamy, 61-latka nie ma zamiaru żegnać się z "Dzień Dobry TVN". Przeciwnie, teraz będziemy oglądać ją na ekranie nieco dłużej.