Obserwuj w Google News

Dorota Szelągowska przechodzi kryzys? Nowy wpis szokuje. "Fajerwerki z ciemnością, mordercy"

2 min. czytania
15.02.2023 11:10
Zareaguj Reakcja

Dorota Szelągowska zaniepokoiła fanów wpisem opublikowanym z okazji Walentynek. Słowa projektantki o święcie zakochanych były wyjątkowo mroczne. Czyżby gwiazda przeżywała kryzys?

Dorota Szelągowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej medialnych projektantek wnętrz w Polsce. Programy takie jak "Dorota was urządzi", "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Domowe rewolucje" pomogły jej zyskać grono oddanych fanów. 42-latka podbiła serca widzów nie tylko świetnymi projektami, ale także otwartością, uśmiechem i poczuciem humoru. Wielu wielbicielom Doroty ciężko było uwierzyć, że kipiąca energią kobieta cierpiała na nerwicę lękową i mierzyła z atakami paniki. Nieco mroczniejsza strona Szelągowskiej objawiła się w niepokojącym wpisie, jaki opublikowała z okazji Walentynek.

Dorota Szelągowska nienawidzi Walentynek. Niepokojący wpis projektantki

Na profilu Doroty Szelągowskiej na Instagramie pojawił się post, w którym projektantka chwali się wytatuowanymi na nadgarstku słowami "kocham siebie". Przy okazji gwiazda TVN zdradziła, że święto zakochanych budzi w niej wyłącznie negatywne emocje. Wpis 42-latki zawierał w sobie wyjątkowo mroczne jak na nią akcenty. Wspomniała między innymi o braku miłości do samej siebie. 

- No, gorszy to jest tylko sylwester. Mój tatuaż kłamie. Wcale się dziś nie kocham, na przekór, i marzę, żeby od rana wybuchały fajerwerki z ciemnością. Antyfajerwerki znaczy. Nie życzę też niczego nikomu oraz spędzę wieczór, oglądając filmy o seryjnych mordercach. Czołem - napisała.

Redakcja poleca

Co ciekawe, post Doroty spotkał się z entuzjastycznymi komentarzami osób, które także nie znoszą Walentynek.

- Zrozumiałe! Ale ja jakoś dzisiaj mocno tego nie czuje, odmawiam tej presji zakochania, mimo że fajnie jakby się przydarzyło. Sylwester top koszmarów roku. Ściskam z Krakowa!

- Nie lubię walentynek i ich nie obchodzę. Pozdrawiam wszystkich antywalentynkowiczy.

- Dorotko, jesteś warta miłości całego Świata, uwierz w to jeszcze raz - czytamy.

Miejmy nadzieję, że po Walentynkach Szelągowska odzyska dobry humor.

Dorota Szelągowska zdradziła, że nie lubi Walentynek. Gwiazda ma za sobą trzy rozwody

Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 20 lat, jej wybrankiem był aktor Paweł Hartlieb, z którym ma syna Antoniego. Po raz drugi na ślubnym kobiercu stanęła w 2013 roku, po ponad 10 latach związku poślubiając Adama Sztabę. Ich małżeństwo przetrwało jednak jedynie dwa lata. W 2017 roku jej trzecim mężem został producent Michał Wawro, dwa lata po ślubie powitali na świecie córkę Wandę. Rozstali się w 2019, w 2021 sfinalizowali rozwód.

- Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać - stwierdziła w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.