Obserwuj w Google News

Dominika Tajner szorstko o młodej żonie ojca. "Nie będę nigdy jej przyjaciółką"

2 min. czytania
18.11.2022 15:32
Zareaguj Reakcja

Dominika Tajner została zapytana o swoją macochę, Izabelę Podolec, która jest od niej młodsza o 13 lat. Córka Apoloniusza Tajnera nie ukrywa, że na początku nie darzyła sympatią nowej żony ojca. Dzisiaj jest trochę lepiej, ale nadal nie widzi powodu, żeby się z nią zbliżyć.

Dominika Tajner
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News

Dominika Tajner zaręczyła się z Mariuszem Wachem, 43-letnim bokserem i zawodnikiem MMA. Była żona Michała Wiśniewskiego planuje skromny ślub, na który zamierza zaprosić najbliższe osoby. Niewykluczone, że wśród gości pojawi się ojciec, Apoloniusz Tajner i jego młodsza o 36 lat żona, Izabela Podolec.

Redakcja poleca

Dominika Tajner szczerze o relacjach z Izabelą Podolec

Apoloniusz Tajner rozstał się z matką Dominiki po 40 latach małżeństwa i związał się z Izabelą Podolec, która w 2019 roku urodziła mu syna Leopolda. Dominika Tajner zyskała macochę młodszą o 13 lat. Jak przyznała, nie od razu polubiła nową żonę ojca. Nie chodziło jednak o wiek.

- My mamy zdrowe relacje, ale nie będę nigdy jej przyjaciółką. Jak rodzice się rozwodzą i pojawia się ktoś trzeci, nieważne czy masz pięć, czy 37 lat, no to nie lubisz tej osoby, to chyba jest normalne - wyjaśniła Dominika Tajner w rozmowie z Pomponikiem.

Była żona Michała Wiśniewskiego mimo wszystko cieszy się szczęściem ojca. Zaprzecza, by miała z macochą złe relacje, lecz najważniejszy wciąż pozostaje dla niej ojciec i jej najmłodszy synek. 

Przypomnijmy, że Apoloniusz Tajner zaczął spotykać się z Izabelą Podolec, gdy ta miała 21 lat. Poznali się w pociągu linii Kraków-Warszawa, ślub wzięli osiem lat później.

EN_01405592_0008
fot. TRICOLORS/East News
EN_01399981_0001
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS
EN_01262835_0312
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS