Obserwuj w Google News

Dominika Gwit znika z mediów społecznościowych. "Potrzebuję ciszy"

2 min. czytania
09.01.2023 20:48
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit wkrótce powita na świecie swojego pierwszego potomka. Celebrytka chętnie dzieli się z fanami przebiegiem długo wyczekiwanej ciąży – tym razem jednak potrzebuje odrobiny prywatności. Jak oznajmiła na swoim instagramowym profilu, na jakiś czas zniknie z mediów społecznościowych.

Dominika Gwit
fot. Screen Instagram/dominikagwit

Dominika Gwit w sierpniu 2022 roku podzieliła się z internetowymi obserwatorami radosną nowiną – po długich staraniach udało jej się zajść w ciążę. Celebrytka opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie z partnerem i wynikami badań USG. Przebieg „stanu błogosławionego” gwiazda regularnie relacjonowała na Instagramie.

Zobacz także:  Dominika Gwit w zaawansowanej ciąży rozbawiła fanów. Do kogo się porównała?

Dominika Gwit musiała długo walczyć o potomka. „Przeszliśmy bardzo wiele”

Przyszła mama nie ukrywała, że starania się potomka kosztowały ją sporo nerwów – przez długi czas walczyła z niepłodnością. Na szczęście wysiłek się opłacił.

- My też przeszliśmy bardzo wiele. Nie będę opowiadać, co, każdy wie, kto walczy, jak wiele trzeba przejść. Udało się, nagle, niespodziewanie, udało się, jesteśmy w ciąży, to już trwa kilkanaście tygodni. Jesteśmy zdrowi, wszystko jest w porządku. Bardzo się modliliśmy, leczyliśmy się bardzo, ja głównie i przyniosło to efekty – opowiadała na swoim profilu.

Aktorka zmagała się również z chorobą zespołu metabolicznego i często podkreślała, że ostatnie miesiące są dla niej bardzo trudne. Z radością czeka jednak na przywitanie na świecie swojego pierworodnego i niedawno chwaliła się zakupem luksusowego wózka dla wyczekiwanej pociechy.

Redakcja poleca

Dominika Gwit niebawem urodzi. Chce odpocząć od Instagrama

Dominika Gwit postanowiła, że nie będzie pokazywać publicznie twarzy synka oraz zachowa w tajemnicy jego imię.

Nie pokażemy ani twarzy dziecka, ani nie zdradzimy imienia. Mogę dużo o tym mówić, ale nie będę pokazywać dziecka, to nasza prywatna sprawa

– powiedziała w rozmowie z „Pudelkiem”.

Celebrytka w ostatniej relacji ze szpitala ogłosiła, że potrzebuje obecnie wytchnienia i na jakiś czas zniknie z mediów społecznościowych.

Kochani, dziękuję za troskę. Dam znać. Teraz już w tym ostatnim momencie potrzebuję ciszy i spokoju, więc znikam stąd na jakiś czas. Odezwę się. Całuję mocno!

 – zwróciła się do fanów na InstaStory.

Trzymamy kciuki za szczęśliwy poród Dominiki Gwit!

RadioZet.pl/"Pudelek"

Te gwiazdy mogą pochwalić się gromadką dzieci
8 Zobacz galerię
fot. Instagram.com/ Izabella Łukomska-Pyżalska/ Katarzyna Bosacka/ Małgorzata Ostrowska- Królikowska