Obserwuj w Google News

Dominika Gwit narzeka na samopoczucie w ciąży. "Ledwo żyję w te ostatnie dni"

2 min. czytania
02.01.2023 19:38
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit z trudem znosi ostatnie chwile przed rozwiązaniem. Poza ogólnymi symptomami zaawansowanej ciąży celebrytka cierpi też z powodu stresu. Przyznała, że boi się kontaktu z ludźmi ze względu na ryzyko zachorowania na grypę.

Dominika Gwit narzeka na samopoczucie w ciąży. "Ledwo żyję w te ostatnie dni"
fot. TRICOLORS/East News

Dominika Gwit może już odliczać czas, który dzieli ją od porodu. Ostatnie chwile w stanie błogosławionym nie są jednak dla niej przyjemne. Dziennikarka i aktorka zdradziła, że nie czuje się najlepiej. Co jest powodem?

Zobacz także: Dominika Gwit o ciąży i planach na przyszłość. Jest jej coraz ciężej

Dominika Gwit źle znosi ostatnie dni ciąży?

Na Insta Story Dominiki Gwit pojawiła się relacja ze spaceru, na którym gwiazda zdobyła się na szczerość. Poinformowała internautów, że ostatnio nie czuje się najlepiej i rzadko wychodzi z domu, ponieważ nie pozwala jej na to zaawansowana ciąża.

Już musiałam wyjść z domu, bo siedzę już po prostu... Ledwo żyję w te ostatnie dni, ponieważ ktoś mi tam już mocno dokazuje — wyjaśniła celebrytka, z uśmiechem patrząc na swój ciążowy brzuch.

Wyraźnie zaznaczyła, że nie może doczekać się chwili, w której na świat przyjdzie jej pociecha. Od dawna wiadomo, że Gwit długo starała się o dziecko, a na przeszkodzie stanęły jej problemy zdrowotne. Mimo to teraz, gdy od wyczekanego porodu dzieli ją naprawdę niewiele, przyznała, że zjada ją stres.

Redakcja poleca

Dominika Gwit w ciąży boi się grypy

Gwit wyjaśniła, że w ostatnim czasie stara się unikać kontaktu z innymi, ponieważ boi się szalejącej wokół grypy.

Trochę mnie ta grypa, która panuje, przestraszyła — przyznała.

Dodała, że szczęśliwie udało jej się uniknąć zarażenia.

Na szczęście mnie nie dopadła, bo gdyby mnie dopadła, to byłoby ciężko — wytłumaczyła.

Nie jest to jednak jedyne zmartwienie gwiazdy. Okazuje się, że Dominika Gwit jest zestresowana nadchodzącą... wizytą w szpitalu. Dziennikarka i aktorka wytłumaczyła internautom, że nie lubi nawet o tym myśleć.

Tak nie lubię szpitali... Mnie te szpitale tak doprowadzają do szału, jak sobie o tym pomyślę, że chciałabym, żeby to wszystko już minęło... — żaliła się.

dominika gwit narzeka na samopoczucie
fot. Screen/Instagram: @dominikagwit

Pomimo zmartwień i stresu, Dominika Gwit nie traci dobrego humoru. Nie tak dawno gwiazda po raz kolejny udowodniła, że potrafi podchodzić z odpowiednim dystansem niemalże do wszystkiego. Choć przekonywała, że nie przytyła w stanie błogosławionym, od pewnego czasu nie jest w stanie ukrywać swoich ciążowych krągłości. Niedawno na swoim instagramowym profilu zamieściła zabawne zestawienie fotografii, w którym porównała się do Obelixa — dzielnego Gala z serii komiksów i filmów o tytule "Asterix i Obelix".

Miejmy nadzieję, że tak dobre nastawienie będzie towarzyszyło Dominice do czasu rozwiązania.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @dominikagwit