Obserwuj w Google News

Dominika Gwit tuż przed porodem prosi fanów o modlitwę. Są problemy?

2 min. czytania
13.01.2023 20:17
Zareaguj Reakcja

Dominika Gwit z niecierpliwością oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka. Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych poprosiła fanów o modlitwę. Czy pojawiły się komplikacje?

Dominika Gwit
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS

Dominika Gwit przygotowuje się do jej zdaniem najważniejszej życiowej roli, roli matki. Aktorka znana z kreacji w "Galeriankach" w 2018 roku poślubiła Wojciecha Dunaszewskiego, a w sierpniu 2022 ogłosiła, że spodziewa się długo wyczekiwanego dziecka. Jej radość jest tym większa, że przez wiele lat walczyła z bezpłodnością. Nic dziwnego, że za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonowała fanom ciążę, publikując zdjęcia i nagrania. Kilka dni temu poinformowała jednak, że do porodu zostało tak niewiele czasu, że znika z Instagrama, żeby w spokoju oczekiwać przyjścia pociechy na świat. Niespodziewanie po raz kolejny zwróciła się do fanów, prosząc o modlitwę.

Dominika Gwit prosi o modlitwę. Kilka dni przed porodem zwróciła się do fanów

Fani, którzy przeczytali wiadomość Dominiki o czasowym zniknięciu z mediów społecznościowych, mogli się zdziwić, kiedy dodała na swoim profilu na Instagramie nową relację. Aktorka prosi o modlitwę na kilka dni przed planowanym porodem. Na szczęście nie ma się o co martwić, 34-latka zareagowała po prostu na liczne pytania, które nadal otrzymuje od zmartwionych fanów.

- Kochani, ja wiem, że czekacie, ale dajcie nam, proszę, jeszcze kilka dni. To już niedługo. Prosimy o kciuki, dobre myśli i modlitwę. Dam znać, nie zasypujcie mnie, proszę, pytaniami, „czy to już?”. Na milion procent dam znać, najprawdopodobniej już za kilka dni. Całuję mocno i dziękuję, że tu ze mną jesteście. Dzidziorek też pozdrawia gorąco - czytamy.

Wielbiciele Dominiki z pewnością czują ulgę, że jej prośby o modlitwę są jedynie "prewencyjne".

Redakcja poleca

Dominika Gwit uważa ciążę za boski dar?

Dla Dominiki, która od kilku lat bezskutecznie walczyła o możliwość zostania mamą, ciąża to prawdziwy dar.

- Kochani, dziś przyszedł czas, by podzielić się z Wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat. Wszyscy jesteśmy zdrowi i najlepiej zaopiekowani przez wybitnych lekarzy. Za kilka miesięcy będziemy we troje - cieszyła się, ogłaszając radosną nowinę.

W ciąży przyszła mama zachorowała na grypę i martwiła się o maleństwo. Na szczęście wszystko dobrze się ułożyło i już niedługo będzie mogła pochwalić się nowym członkiem rodziny.

Dominika Gwit
fot. screen: Instagram @dominikagwit