Obserwuj w Google News

Dominika Gwit powiedziała, gdzie urodziła. Fanki nie wytrzymały

3 min. czytania
23.01.2023 17:38
Zareaguj Reakcja

Niedawno Dominika Gwit powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jako świeżo upieczona mama, nie mogła posiąść się z radości i podzieliła się z internautami dobrą nowiną. W ostatnim wpisie podziękowała personelowi szpitala, w którym rodziła, czym wywołała w sieci małą burzę. Co napisały jej użytkowniczki Instagrama?

Dominika Gwit powiedziała, gdzie urodziła. Fanki nie wytrzymały
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Dominika Gwit została mamą! Celebrytka w drugiej połowie stycznia 2023 roku powitała na świecie swoją pierwszą pociechę. Na jej instagramowym profilu pojawił rozczulający wpis, w którym Gwit zwróciła się do swojego synka.

Jesteś i czynisz nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie. Niech Cię Bóg błogosławi, Synku. Kochamy Cię i zawsze przy Tobie będziemy — napisała.

Dominika Gwit i jej partner długo starali się o potomstwo, więc narodziny dziecka były dla nich naprawdę wyjątkową chwilą. Internauci, którzy wspierali Gwit w trakcie ciąży, nie szczędzili jej ciepłych słów. Jednak w komentarzach pod jej ostatnim zdjęciem pojawiła się mała burza...

Zobacz także: Dominika Gwit nie przytyła w trakcie ciąży! „To się często zdarza”

Dominika Gwit dziękuje lekarzom. Internautki nie szczędzą jej gorzkich słów

Z ostatniego opublikowanego przez nią posta dowiadujemy się, że Dominika Gwit i jej synek wrócili już do domu. W opisie, zamieszczonym pod kadrem, gwiazda zamieściła podziękowania dla personelu szpitala, w którym urodził się jej syn.

Jesteśmy już w domu. Zdrowi i szczęśliwi. Ostatni tydzień spędziliśmy w @szpitalkarowa. Czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Jeszcze w brzuszku, a potem już rozpakowani. Nie mam słów, żeby dziękować wspaniałemu personelowi @szpitalkarowa. Wybitni Lekarze sprawili, że wszystko przebiegło wzorowo. DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z OSOBNA I KŁANIAM SIĘ NISKO. Będąc w szpitalu przez tych kilka dni, poznałam też szereg Aniołów. Mowa o POŁOŻNYCH. To, co te Kobiety robią dla nas — Kobiet — jest po prostu nie do ocenienia — stwierdziła Gwit.

Dodała też, że pod opieką wykwalifikowanych specjalistów czuła się bezpiecznie.

— Z uśmiechem na ustach będę wspominać ten piękny widok z drugiego piętra. A teraz mówię: NO PA — zakończyła.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedna z fanek nie szczędziła w nich gorzkich słów, zarzucając Gwit korzystanie ze specjalnych przywilejów, które są związane ze statusem gwiazdy.

Niestety nie każda kobieta jest sławna i ma tyle szczęścia, żeby trafić na cudowne położne... — napisała.

Dołączyła do niej kolejna, która doszła do wniosku, że Gwit rodziła w prywatnym szpitalu. Jej zdaniem standardy w szpitalach państwowych nie są zadowalające.

Niestety nie każda kobieta ma tyle szczęścia, żeby rodzić w prywatnym szpitalu, wtedy wszystko jest pięknie, super. Ja rodziłam w państwowym szpitalu i wiem, jakie są realia — żaliła się fanka Dominiki Gwit.

Celebrytka postanowiła uciąć wszelkie domysły i postawiła sprawę jasno. W odpowiedzi na powyższy komentarz napisała, że nie korzystała z prywatnej opieki medycznej.

To publiczny szpital, dostępny dla wszystkich na NFZ — odparła, dodając na końcu emotikonę w kształcie serca.

Fanom pozostaje zatem cieszyć się z tego, że Dominika Gwit tak dobrze wspomina swój pobyt w szpitalu. Teraz czeka ją dużo pracy, w końcu rola mamy jest wyjątkowo wymagająca. Miejmy nadzieję, że najbliższy czas będzie dla niej jeszcze lepszy.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @dominikagwit

Redakcja poleca