,

Doda zostanie trenerką w „The Voice”? Jest jeden warunek, zanim podbije TVP

08.03.2023 09:25

Doda zostanie trenerką w „The Voice of Poland”? TVP powoli otwiera przed piosenkarką swoje podwoje: Doda pojawiła się w „Pytaniu na śniadanie” i w „Szansie na sukces”. W końcu spełni się jej największe marzenie? Sama zaznacza, że jest jedno „ale”.

Doda
fot. Pawel Wodzynski/East News

Doda po kilku latach z przytupem wróciła do TVP. W „Pytaniu na śniadanie” udało jej się zaprezentować z nowym singlem „Zatańczę z aniołami”, a stacja chętnie zapraszała fanów na spotkanie z artystką. Potem w „Szansie na sukces” Rabczewska oceniała uczestników. Czy będzie jej dane stworzyć własną drużynę w „The Voice of Poland”? Szanse są wręcz potężne, ale Doda ceni sobie lojalność. Wszystko w swoim czasie.

Zobacz także: Doda bagatelizuje zarzuty UOKiK. „To była pokazówka. Biorę to na miękko”

Doda zostanie trenerką w „The Voice of Poland”?

- Nie spodziewałam się tak wspaniałego przyjęcia w „Pytaniu na śniadanie”. Razem z całą ekipą stworzyliśmy w śniadaniówce występ, który wizualnie nie ustępował np. eurowizyjnym. Świetnie nam się pracowało! Wyobrażam sobie podobne występy w „The Voice” i tym bardziej jestem podekscytowana – zachwycała się Doda w rozmowie z „Super Expressem”.

Doda ma sporą motywację, aby zostać trenerką w show TVP. Jak sama wspomina, ma duże doświadczenie sceniczne, menadżerskie i PR-owe. Chciałaby się tym podzielić. Fani z kolei uważają, że piosenkarka jest świetną motywatorką i potrafi ocenić realnie czyjeś możliwości.

- I tak jak sama sobie dawałam wiatr w skrzydła, mogę go dać innym. Ale nie uważam, że bycie rolą jurora jest bycie miłym. Trener musi być przede wszystkim obiektywny, konkretny i konsekwentny – ocenia Doda.

Piosenkarka marzy o zostaniu jurorką, ale dosadnie zaznacza, że pierwszeństwo ma Polsat – tylko ta telewizja wyciągnęła do niej rękę i ją wsparła. Na razie musi skupić się na kolejnym reality show, a potem, kto wie, może zobaczymy Dodę w TVP.

- Oczywiście bardzo, bardzo marzę o fotelu jurora w „The Voice”, ale pierwszeństwo ma u mnie telewizja, która wyciągnęła do mnie rękę i wsparła mnie, kiedy wszyscy się ode mnie odwrócili, czyli Polsat. W tym roku będziemy realizować moje kolejne reality show. A jeżeli chodzi o „The Voice”, to widzę się w kolejnej edycji. Tak sobie to wymarzyłam kwituje Doda w „Se.pl”.

RadioZET.pl/Se.pl

loader
Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Logo radiozet Dzieje się