Obserwuj w Google News

Doda wstrząśnięta tragedią. Boi się o życie Dariusza Pachuta

2 min. czytania
19.05.2023 18:14
Zareaguj Reakcja

Doda nie kryje poruszenia tragiczną śmiercią męża Justyny Kowalczyk. Kacper Tekieli zginął podczas wspinaczki w szwajcarskich Alpach. Piosenkarka zaczęła poważnie obawiać się o swojego ukochanego Dariusza Pachuta, który także zdobywa górskie szczyty. Sportowiec wkrótce wyrusza na wyprawę do Peru w ramach projektu Korony Wodospadów. 

Doda boi się o Dariusza Pachuta po tragedii Kacpra Tekielego
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

W czwartek 18 maja Polską wstrząsnęła informacja o śmierci męża Justyny Kowalczyk. Alpinista Kacper Tekieli miał wypadek w okolicach szczytu Jungfrau w Szwajcarii. Ratownicy w czwartek rano znaleźli jego ciało. Do Justyny Kowalczyk płyną kondolencje ze świata sportu oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. Martyna Wojciechowska zamieściła w sieci poruszające pożegnanie. Tragedią wstrząśnięta jest także Doda. Piosenkarka zaczęła poważnie obawiać się o życie swojego partnera, Dariusza Pachuta, który niedługo wyrusza na wyprawę do Peru. 

Redakcja poleca

Doda wstrząśnięta śmiercią Kacpra Tekielego. Boi się o Dariusza Pachuta

Dariusz Pachut jest zapalonym miłośnikiem sportów ekstremalnych. Partner Dody m.in. zdobywa górskie szczyty, wspina się i uprawia kajakarstwo górskie. Obecnie realizuje autorski projekt polegający na zdobywaniu najwyższych wodospadów świata. Choć doświadczenia mu nie brakuje, Doda drży na samą myśl o wypadku. 

Jest mi tak smutno. Mój partner jest ze środowiska wspinaczkowego i ja też żyję tym, co się w tym środowisku dzieje i jego smutkami - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Dariusz Pachut wyrusza na ekstremalną wyprawę do Peru 

1 czerwca Dariusz Pachut wyrusza do Ameryki Południowej na wyprawę związaną z jego projektem Korona Wodospadów. Będzie wspinał się w dziewiczych rejonach i jako pierwszy Polak dokona zjazdu na linie z potężnego wodospadu. Doda będzie trzymała kciuki za sukces, lecz nie ukrywa, że jest pełna obaw. 

- Szczerze mówiąc, jestem przerażona. Kiedy ja będę występowała w Opolu, on będzie zdobywał jeden z wodospadów w Peru - wyznała. 

A tak o swoim projekcie opowiadał Dariusz Pachut. Jak widać, czekają go ekstremalne przeżycia. Jeśli plan się powiedzie, sportowiec dołączy do kolekcji kolejne dwa z dziesięciu zaplanowanych najwyższych wodospadów świata. 

Zobacz także: Gwiazdor "Hotelu Paradise" trafił do szpitala. Miał bliskie spotkanie z dzikim zwierzęciem w Afryce