Obserwuj w Google News

Doda wbiła szpilę Nergalowi. Nawiązała do jego choroby

3 min. czytania
07.04.2023 11:27
Zareaguj Reakcja

Niedługo odbędzie się gala wręczenia Fryderyków. Na imprezę zostali zaproszeni między innymi Doda i jej były partner, Adam „Nergal” Darski. Fani natychmiast wywęszyli dobrą okazję do tego, by wywołać sensację. Jeden z internautów zaproponował, by Rabczewska zrobiła sobie zdjęcie ze wokalistą Behemotha. Artystka nie pozostawiła tego bez odpowiedzi. Wbiła szpilę byłemu.

Doda wbiła szpilę Nergalowi. Nawiązała do białaczki. Wciąż ma do niego żal?
fot. Foto Olimpik/REPORTER/Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, EAST NEWS/PRESS PHOTO CENTER/PS

Doda zaczyna gościć na antenie TVN. Niedawno artystka niespodziewanie zabrała głos przed kamerami. Doszło do tego podczas gali Bestsellery Empiku 2022, kiedy razem z Marią Sadowską odebrała nagrodę za film „Dziewczyny z Dubaju”.

Teraz ponownie pojawi się na imprezie emitowanej przez stację, z którą podobno dotychczas nie miała najlepszych relacji. Została zaproszona na ceremonię wręczenia Fryderyków, którą będzie można obejrzeć w TVN.

W imprezie weźmie udział także były partner wokalistki – frontman blackmetalowego zespołu Behemoth, Adam „Nergal” Darski.

Redakcja poleca

Doda wystąpi na gali Fryderyki 2023

Wygląda na to, że relacje Dody z decydentami stacji TVN uległy poprawie. Niedługo wokalistka wystąpi na gali rozdania Fryderyków. O tym, że weźmie udział w wydarzeniu, poinformowała fanów w mediach społecznościowych.

Zapraszam wszystkich na galę Fryderyków 22 kwietnia do Gliwic. Zaserwuję prawdziwą niespodziankę muzyczną!!! - napisała na Instagramie Doda.

Doda i Nergal znowu się spotkają

Jak można było się spodziewać, znaczna część fanów zareagowała na tę informację sporym entuzjazmem. Jednak w sekcji komentarzy pod postem artystki pojawiły się też drobne uszczypliwości. Niektórzy internauci postanowili przypomnieć Rabczewskiej, że w wydarzeniu weźmie udział także jej były.

„Behemoth i Doda na jednej scenie” – napisał jeden z nich.

Kolejny zaproponował, by Doda zrobiła sobie zdjęcie z Darskim. Jego zdaniem taka fotka mogłaby stać się hitem w sieci.

„Może wspólna fota z Nergalem? Internety by oszalały” – stwierdził.

Na to Doda odpowiedziała w swoim stylu – krótko i bez niepotrzebnej subtelności. Nawiązała do choroby, z którą przed laty zmagał się Nergal.

Ma wystarczająco ze mną ze szpitala - odparła.

Przypomnijmy, że w 2010 roku lekarze zdiagnozowali u Adama Darskiego białaczkę. Muzyk walczył o zdrowie na oczach fanów, a Doda – która w tamtym czasie była jego partnerką – robiła, co mogła, by mu pomagać. Nergal wrócił do zdrowia dzięki przeszczepowi szpiku kostnego.

Krótko po tym ich związek stał się przeszłością, a Rabczewska do dziś ma żal do Darskiego. O rozstaniu z wokalistą Behemotha wspomniała w programie „Doda. 12 kroków do miłości”. Wyznała, że poświęciła dla swojego byłego partnera bardzo wiele, a ten miał odpłacić się jej… rozstaniem.

Mój były narzeczony zostawił mnie po tym, jak uratowałam mu życie. Po tym, jak schudłam 7 kg i wypadły mi wszystkie włosy z głowy, ponieważ po pół roku, kiedy okazało się, że jest chory na białaczkę, zostawiłam wszystko. Interesowało mnie tylko to, żeby on przeżył i się wyleczył – powiedziała.

Redakcja poleca

Gala Fryderyki 2023 – najważniejsze informacje

Gala wręczenia Fryderyków to jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie. Podczas wydarzenia nagradza się przedstawicieli polskiej sceny muzycznej za ich dokonania zawodowe.

W tym roku ceremonię uświetnią swoimi występami między innymi Sara James, BOKKA, Mrozu, Natalia Szroeder i zespół Feel. A także wspomniani wcześniej Doda oraz jej były partner z zespołem Behemoth.

Gala odbędzie się 22 kwietnia w Gliwicach.

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @dodaqueen/Fryderyki.pl