Obserwuj w Google News

Doda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. "Kawał bachora"

2 min. czytania
27.03.2023 12:58
Zareaguj Reakcja

Doda pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z wczesnego dzieciństwa. Piosenkarka pokazała na Instagramie fotografie porównawcze z okresu, gdy była słodkim berbeciem oraz z czasów obecnych. Bardzo się zmieniła?

Doda
fot. Pawel Wodzynski/East News

Doda popularność zdobyła w młodym wieku – już jako nastolatka występowała na scenie teatru Buffo, a momentem przełomowym w jej karierze było wygranie castingu na wokalistkę zespołu Virgin. Gwiazda przeszła długą drogę i może poszczycić się wieloma osiągnięciami w branży muzycznej i rozrywkowej.

Zobacz także:  Doda otrzyma prestiżową nagrodę? Marzyła o tym od 20 lat

Doda chętnie dzieli się z fanami ujęciami ze swojego życia. Jest bardzo aktywna w sieci

Artystka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi obecnie aż 1,5 miliona użytkowników. Doda świętowała niedawno ogromny sukces – jej najnowsza płyta „Aquaria” została doceniona przez słuchaczy oraz branżę fonograficzną. Krążek niedługo po premierze pokrył się platyną, a piosenkarka została nominowana do tegorocznych Fryderyków  w kategorii "Album Roku Pop"

OMG! Dziękuję!

– pisała Rabczewska na Instagramie nie kryjąc emocji.

Jej radość została przerwana przez nieprzyjemny incydent – celebrytka została bezczelnie okradziona, co ogłosiła w sieci.

Nie wysyłajcie pomysłów na swoją trasę koncertową. Nawet te z grudnia, kiedy się z tobą pokłócą, zostaną wykorzystane dla innej artystki tylko w innym kolorze

 – pożaliła się fanom Doda.

Jej gorycz najwyraźniej już minęła – gwiazda podzieliła się z obserwatorami uroczym zdjęciem, do którego zapozowała jako dziecko.

Redakcja poleca

Doda pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Wokalistka obecnie aktywnie pracuje nad promocją nowego albumu, jednak znalazła czas, by pokazać fanom zdjęcie z rodzinnego albumu. Widać na nim małą Dorotę, która zaprezentowała rozbrajający uśmiech .

 Kawał bachora

 – podpisała celebrytka swoją fotografię z młodych lat.

 Na drugim udostępnionym przez Dodę zdjęciu można zobaczyć porównanie „przed i po” i trzeba przyznać, że Rabczewska niewiele się zmieniła – tego zawadiackiego uśmiechu nie sposób nie rozpoznać.

Jak Wam się podoba jedna z najnowszych publikacji piosenkarki? Uważacie, że bardzo zmieniła się na przestrzeni lat?

Screen Instagram/dodaqueen
fot. Screen Instagram/dodaqueen
Screen Instagram/dodaqueen
fot. Screen Instagram/dodaqueen
Doda Dorota Rabczewska
10 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News