Obserwuj w Google News

Doda powiedziala "tak"? Na jej palcu pojawił się ogromny pierścionek

2 min. czytania
09.02.2023 15:33
Zareaguj Reakcja

Doda wyjechała do Austrii, żeby uczcić zbliżające się urodziny. Podróż w góry relacjonował na Instagramie jej ukochany, który opublikował na insta story zaskakujące zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć, że na palcu Dody pojawił się piękny pierścionek. Czyżby para szykowała się do ślubu?

Doda powiedziala "tak"? Na jej palcu pojawił się ogromny pierścionek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Podczas gdy jej były mąż mierzy się z poważnymi zarzutami prokuratorskimi, Doda korzysta z życia. Wokalistka wybrała się ze swoim nowym ukochanym na romantyczne wakacje. Ich wspólną podróż zrelacjonował na Instagramie sam Dariusz Pachut, który mógł przez przypadek pokazać coś, co Doda chciała ukryć.

Zobacz także: Doda korzysta z medycyny estetycznej. „Jestem zajechana jak koń po westernie”

Doda jest zaręczona? Na jej palcu pojawił się ogromny pierścionek

Doda od dawna nie ukrywa, że nie chce dzielić się z mediami informacjami na temat swojego nowego związku. Zapytana o to, czy zgodziłaby się poprowadzić z Dariuszem program rozrywkowy, odpowiedziała przecząco.

Wolę zachować swój mir domowy dla siebie, swoją codzienność dla siebie. Już wystarczy tych filmów wakacyjnych i zdjęć z urlopu. Już wszyscy się pocieszyliśmy tymi wojażami, fani również i wystarczy tego - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Nie ma więc wątpliwości, że Doda nie mówi swoim fanom wszystkiego. Jednak to nie powstrzymuje ich od snucia domysłów na temat jej prywatności. Niedawno powód do tego dał im sam Dariusz Pachut, który na swoim insta story zamieścił zdjęcie z samolotu. Widzimy na nim piękny zachód słońca i jeszcze piękniejszy pierścionek na palcu piosenkarki. Czyżby Doda ukrywała przed wszystkimi zbliżający się ślub?

Doda i Dariusz Pachut się zaręczyli? Piosenkarka pokazała pierścionek
fot. Screen/Instagram: @dariuszpachut

Doda nie skomentowała krążących po sieci plotek. Zamiast tego oddaje się zimowemu szaleństwu, śmigając po narciarskim stoku w Austrii. Wyjazd w góry jest dla niej wcześniejszym prezentem urodzinowym. Czyżby Pachut postanowił sprawić, że ten czas będzie dla niej jeszcze bardziej wyjątkowy i padł przed nią na kolano?

Redakcja poleca

Źródło: RadioZET.pl/Instagram: @dariuszpachut