Doda dostała nowy program. Dogadała się z Edwardem Miszczakiem?

27.01.2023 14:44

Doda poinformowała, że rozpoczęła produkcję kolejnego programu reality-show z jej udziałem. Czy Edward Miszczak dostrzegł w niej potencjał i gwiazda ponownie wystąpi na antenie Polsatu? A może chodzi o zupełnie inną stację?

doda-dostała-nowy-program-dogadała-się-z-miszczakiem
fot. VIPHOTO/East News, Artur Zawadzki/East News

Doda była niedawno główną gwiazdą reality-show „12 kroków do miłości”. Choć piosenkarka nie znalazła w programie uczucia, ten i tak okazał się sukcesem. Wkrótce zaczęła się ona spotykać z Dariuszem Pachutem i marzyć o kolejnym telewizyjnym show. Okazuje się, że może zrealizować swoje plany szybciej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Czy po raz kolejny zobaczymy ją na antenie słonecznej stacji?

Doda wystąpi w kolejnym reality-show. Pokaże życie z Dariuszem Pachutem?

Ostatnio piosenkarka pojawiła się na planie „Szansy na sukces”. Zwolnienie Joanny Kurskiej z „Pytania na Śniadanie” oznaczało bowiem koniec bana Dody w TVP. Niestety Rabczewska prawdopodobnie nie zasiądzie w jury „The Voice of Poland”. Niewykluczone jednak, że nakręci dla Telewizji Polskiej nowy program. Gwiazda nie zdradziła, z którą telewizyjną stacją rozpoczęła współpracę.

- Kolejne reality przed nami się tworzy - napisała enigmatycznie na Instagramie.

Najbardziej prawdopodobne wydaje się podpisanie przez nią umowy na show z Polsatem. Mimo że Doda od lat ma zakaz wystąpień w TVN-ie, miała dogadać się z Edwardem Miszczakiem, który niedawno rozpoczął pracę w słonecznej stacji. Zdaniem dyrektora programowego „kochają się teraz do bólu”. Z kolei Rabczewska w rozmowie z Party snuła już plany ich współpracy.

- Bardzo bym chciała wejść we współpracę z Edwardem Miszczakiem. Mam już też nawet pomysł na taki film. Chciałabym oczywiście mu go przedstawić, to byłoby wspaniałe. I można byłoby też fajne reality-show o tym zrobić. O tym, jak wygląda praca takiej postrzelonej, kreatywnej producentki na planie filmowym. Myślę, że gdyby Edward Miszczak dał mi zielone światło, to zrobiłabym coś spektakularnego - przekonywała.

Fani Dody muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje dotyczące jej nowego telewizyjnego projektu. Pewne jest, że piosenkarka nie pokaże w programie wspólnego życia z Dariuszem Pachutem. „Broń Boże. Absolutnie. Nigdy w życiu bym czegoś takiego nie zrobiła” - mówiła w wywiadzie dla Plotka, zapewniając, że „mir domowy i codzienność” zachowa dla siebie.

loader