Obserwuj w Google News

Dłonie księżnej Kate całe w opatrunkach. Co jej się stało?

2 min. czytania
18.07.2023 16:45
Zareaguj Reakcja

Księżna Kate jest uznawana przez Brytyjczyków za wzór – jej klasa, dystans do siebie, baczenie na protokół i piękne kreacje ujęły poddanych. Jednak uważni sympatycy rodziny królewskiej zauważyli, że żona księcia Williama dość często pokazuje się z opatrunkami na dłoniach. Co jej się stało?

księżna Kate ma opatrunki na dłoniach
fot. Dave Shopland/Shutterstock/Rex Features/East News, Tim Rooke/Shutterstock/Rex Features/East News

Księżna Kate oficjalnie dołączyła do rodziny królewskiej 29 kwietnia 2011 roku, biorąc ślub z księciem Williamem. Od tamtej pory aktywnie uczestniczy w najważniejszych uroczystościach, często pojawia się też na spotkaniach z poddanymi. Księżna jest na świeczniku, a każdy jej krok jest szeroko komentowany – nie ma prawa na żadną wpadkę. Jednak co niektórzy przyłapali Kate z plastrami na dłoniach i to niejeden raz. Jak się okazuje, to nie kwestia choroby, a pasji.

Zobacz także:  Królowa Camilla mści się na księżnej Kate? Cios poniżej pasa

Księżna Kate z opatrunkami na dłoniach. Co jej się stało?

Księżna Kate nie zajmuje się tylko i wyłącznie baczeniem na królewską etykietę oraz wybieraniem sukienek. Żona księcia Williama jest bardzo rodzinną osobą i kocha gotować. Wiadomo, że w pałacu wszelkie posiłki są przygotowywane przez specjalnie wyszkolonych kucharzy, ale Kate lubi czasem zaszaleć.

Kate stara się, aby dzieci spędzały czas na zabawie, ale też chce nauczyć je odpowiedzialności oraz pewnych umiejętności. Swobodne radzenie sobie w kuchni jest zapewne jedną z nich. Księżna szczególnie kocha piec, a że wypadki przy pracy czasami się zdarzają, to rany trzeba przecież czymś zamaskować – stąd plastry na jej dłoniach.

Redakcja poleca

- Uwielbiam robić ciasto. Tradycją stało się pozostawanie do północy z absurdalną ilością ciasta i polewą, a zawsze robię zdecydowanie za dużo. Ale uwielbiam to – tłumaczyła kiedyś księżna Kate.

Innym powodem ran i otarć na dłoniach Kate są małe wypadki przy pracach w ogrodzie. Zaraz po pieczeniu ciast to jej kolejna pasja. Na jednym z tiktokowych kont na temat rodziny królewskiej pojawiło się wyjaśnienie oraz zbitek zdjęć dłoni księżnej Kate. Internauci byli nadzwyczaj wyrozumiali.

- Jest matką, która gotuje i wykonuje prace, które wykonują matki. Dlatego ma plastry - czytamy w komentarzach.

- To pokazuje, że jest księżną, ale również mamą i panią domu - pisano.

- Normalna żona i mama - skwitowała internautka.

Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS