Obserwuj w Google News

Dlaczego Maciej Kurzajewski nie poprowadzi festiwalu w Opolu? Szokująca reakcja

2 min. czytania
06.06.2023 15:11
Zareaguj Reakcja

Maciej Kurzajewski nie znalazł się w gronie prowadzących 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Sympatycy dziennikarza byli przekonani, że TVP obsadzi go w tej odpowiedzialnej roli. Spekulowano, że na scenie pojawi się razem z Katarzyną Cichopek. Gwiazdor, pytany o nieobecność na festiwalu, dość mocno się zdenerwował.

Maciej Kurzajewski
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Maciej Kurzajewski niestety nie został wzięty pod uwagę jako współprowadzący tegorocznego festiwalu w Opolu. Na scenie pojawią się m.in. Tomasz Kammel, Marek Sierocki, Edyta Herbuś, Olek Sikora czy też Agata Konarska. Jeden z tabloidów postanowił zapytać o przyczyny absencji samego ukochanego Kasi Cichopek. Zareagował jednak dość nerwowo.

Zobacz także:  Paulina Smaszcz grzmi na PiS i pracowników TVP. Przytyk do Kurzajewskiego?

Maciej Kurzajewski nie pojawi się na festiwalu w Opolu

Za ulubieńców TVP niezmiennie uchodzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” są też darzeni ogromną sympatią przez samych widzów. Nawet gdy wyszedł na jaw romans gwiazd, nie stracili swojej pozycji zawodowej.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w 2022 roku poprowadzili koncert „Folkowe Opole”. Chociaż celebrytka mocno się stresowała, to wspierały ją między innymi dzieci, a jej debiut na gali wypadł znakomicie. Stąd spekulowano, że Kurzopki wspólnie pojawią się na opolskiej scenie. Czyżby i ona popadła w niełaskę władz TVP? Na razie nie skomentowała sprawy.

„Fakt” postanowił zwrócić się do Macieja Kurzajewskiego. Tabloid chciał wiedzieć, dlaczego ulubieniec stacji nie pojawi się na jubileuszowej edycji festiwalu.

Redakcja poleca

- To nie do mnie pytanie! Zresztą w tym czasie mam inne sportowe wydarzenia – powiedział krótko Maciej Kurzajewski. Dopytano, czy w ogóle otrzymał propozycję poprowadzenia jakiegokolwiek koncertu i tu nieco się zdenerwował.

- To nie do mnie pytanie. Nie muszę tego komentować - odparł Kurzajewski.

RadioZET.pl/Fakt.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS