Obserwuj w Google News

Dlaczego Czesław Mozil nie ma dzieci? Artysta ujawnił prawdę

2 min. czytania
08.03.2023 13:17
Zareaguj Reakcja

Czesław Mozil ma wszystko — niezłą karierę, kochającą żonę i rozpoznawalność. W jego życiu brakuje tylko dzieci. O tym, dlaczego zrezygnował z rodzicielstwa, Mozil opowiedział w programie "Azja Express".

Czesław Mozil
fot. Artur Szczepanski/REPORTER

Czesław Mozil zaczynał jako muzyk i tekściarz. Z czasem zaczął pojawiać się w programach rozrywkowych. W latach 2011 - 2014 zasiadał w jury programu "X Factor" i w tym samym czasie wraz z Kubą Wojewódzkim prowadził audycję radiową. Od 2016 roku jest mężem Doroty Zielińskiej.

Muzyk poznał swoją wybrankę, będąc już dojrzałym mężczyzną. Jak przyznaje, to właśnie ten fakt sprawił, że nie zdecydował się na dzieci.

Redakcja poleca

Czesław Mozil zdradził prawdę o swoim związku. Dlaczego nie został ojcem?

Czesław Mozil i Dorota Zielińska wzięli udział w programie "Azja Express". Kiedy gościli u tureckiej rodziny, zostali zapytani o dzieci. W związku z tym musieli otwarcie przyznać się do powodu, który skłonił ich do rezygnacji z rodzicielstwa.

Chciałem powiedzieć, że świadomie podjęliśmy z Dorotą taką, a nie inną decyzję i jesteśmy szczęśliwi. A złożyło się na to wiele powodów. Spotkaliśmy się dość późno, już jako dojrzali ludzie i stwierdziliśmy, że nie będziemy rodzicami. Najważniejsze dla nas jest to, żeby nasz związek się rozwijał. Natomiast każdy ma prawo do swojej decyzji w tym temacie - zwierzył się Mozil.

Zdaniem Czesława dziecko nie jest czynnikiem koniecznym, by jego związek małżeński stał się bardziej wartościowy. Artysta cieszy się obecnością swojej małżonki i najwyraźniej niczego mu nie brakuje. I dobrze. Przecież nikt nie powinien czuć się zobligowany do posiadania potomstwa. Świadome rodzicielstwo to dobre rodzicielstwo.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl