Anna Cieślak szczerze o związku z Miszczakiem. Dlaczego nie chce dzieci?

16.03.2023 21:44

Z zawodu jest aktorką, a prywatnie żoną jednego najbardziej wpływowych ludzi w Polsacie. Anna Cieślak postanowiła opowiedzieć o swoim związku z Edwardem Miszczakiem. Zdradziła, dlaczego nie ma potomstwa. Jej wytłumaczenie może zaskoczyć.

Anna Cieślak i Edward Miszczak
fot. VIPHOTO/East News

Anna Cieślak znana jest z takich produkcji jak "Glina", "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Jednak w ostatnich latach znacznie większym zainteresowaniem od osiągnięć aktorskich cieszy się jej związek z Edwardem Miszczakiem. Zakochanych dzieli spora różnica wieku, aktorka jest od swojego wybranka o 25 lat młodsza. To jednak nie jest dla niej żadnym problemem.

Jeśli ktoś mnie pyta, jak mi się żyje z Edwardem, to mówię: "To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć". Z drugiej strony cieszę się, że mogę z nim to przegadać, bo on też oswaja moje emocje, uczy mnie (...) tłumaczyła w rozmowie z "Wprost" Cieślak.

Mimo to zaraz po ich ślubie w sieci nie brakowało głosów krytyki. Złośliwcy nie dawali Annie spokoju.

Tak samo jak zdarzają się bezwzględni i okrutni mężczyźni, tak samo zdarzają się bezwzględne i okrutne kobiety (...).  Bardzo często, w obecnej sytuacji, gdzie hejtuje się mnie z powodu bycia żoną mojego męża, doświadczam okrutnych, obrzydliwych napaści na moją osobę, ale już się tym nie przejmuję. Jestem już w momencie, kiedy po prostu jest mi tylko żal takiego człowieka żaliła się w podcaście "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" Cieślak.

Zapewne część tych, którzy śledzą poczynania Miszczaka i Cieślak, zastanawia się, czy para zdecyduje się na potomstwo. W końcu na pierwszy rzut oka niczego im nie brakuje — on ma intratną posadę w telewizji, ona pnie się na szczyt sławy jako aktorka. Co stoi na przeszkodzie, by zdecydowali się na dziecko?

Anna Cieślak powiedziała, dlaczego nie ma dzieci z Edwardem Miszczakiem

W wywiadzie dla "Zwierciadła" Anna Cieślak podjęła temat macierzyństwa. Oznajmiła, że cieszy się szczęściem swoich znajomych, które zachodzą w ciążę. Kibicuje im i je wspiera, ale sama nie chce decydować się na potomstwo. Cieślak sprawdziła się już w wielu rolach... ale rola matki najwyraźniej nie jest dla niej.

Postanowiłam realizować się w zawodzie aktorki, bardzo dużo czasu spędzam w pracy, to mój wybór, tak mnie poprowadziło życie. Nie cierpię z tego powodu powiedziała.

Zwróciła też uwagę na istotny problem, dotykający wielu kobiet, które świadomie rezygnują z posiadania dzieci. Często osoby, które nie mają w planach macierzyństwa, spotykają się z niezrozumieniem i odtrąceniem, a to może mieć negatywny wpływ na ich samoocenę.

Niewielu ludzi przyjmuje taki wybór kobiet, uważają, że to jakaś forma degradacji stwierdziła.

Anna Cieślak i Edward Miszczak nie są jedynymi przedstawicielami świata show-biznesu, którzy zdecydowali się na życie bez dzieci. Podobnie zrobili Czesław Mozil i jego żona.

Warto pamiętać, że macierzyństwo to nie tylko piękne chwile i wspaniałe uniesienia. To także ogromny obowiązek i odpowiedzialność, na którą każdy powinien decydować się świadomie. Bo świadomy rodzic, to dobry rodzic.

loader

Źródła: RadioZET.pl/Zwierciadło/Wprost/Zdanowicz. Pomiędzy wersami