Obserwuj w Google News

Dawid Woliński o relacjach z córką. Ujawnił jej „przaśne” hobby

2 min. czytania
22.11.2022 17:23

Dawid Woliński udzielił wywiadu i opowiedział o relacjach z córką. Projektant mody przyznał, że Oliwia odziedziczyła po nim artystyczny talent i zdradził, jakie „hobby” zajmuje jego latorośl.

woliński-o-relacjach-z-corka-ujawnił-jej-przaśne-hobby
fot. Pawel Wodzynski/East News

Dawid Woliński od kilkunastu lat zasiada w jury polskiej wersji „ Top Model”. Projektant mody niewiele mówi o jego życiu prywatnym, jednak od czasu do czasu wspomina o swojej córce. Oliwia miała „wylecieć w świat” i aktualnie przebywa w Irlandii. Na szczęście Wolińskiemu uda się z nią zobaczyć przy okazji zbliżających się świąt. Czy Dawida i Oliwię łączy silna więź ojca z córką?

Redakcja poleca

Dawid Woliński o artystycznym hobby córki: „To brzmi bardzo przaśnie”

Celebryta przyznał, że jego córka zawsze była bardzo niezależna, ale może liczyć na jego wsparcie. Juror programu stacji TVN wyznał, że najważniejsze jest dla niego, by Oliwia robiła to, co kocha. Dawid zawsze miał kibicować córce i popychać ją do różnych aktywności. Ta szczególnie upodobała sobie dość zaskakującą artystyczną działalność.

Oliwia kocha garncarstwo. To brzmi bardzo przaśnie, ale jestem dumny. Formy, które tworzy, są bardzo nowoczesne. (…) Mam kilka fajnych prac, które robiła. Zdjęć oczywiście, bo to wszystko jest w archiwum

- powiedział Woliński w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post i rozbawiony dodał, że nie może się doprosić o garnek od córki.

wolinski-corka1
fot. Screen Instagram (@dawid.wolinski)
wolinski-corka2
fot. Screen Instagram (@dawid.wolinski)

Na koniec rozmowy celebryta podkreślił, jak bardzo cieszy się z pasji córki i odnalezienia przez nią ciekawej drogi zawodowej. Zauważył nawet, że może mieć w tym swoje zasługi, a Oliwia z pewnością odziedziczyła po nim „artystyczną iskierkę”.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Spodziewaliście się, że podczas gdy w Polsce Woliński ocenia kolejnych kandydatów na modeli, jego córka zajęta jest lepieniem garnków w Irlandii?