Zamknij

Sanatorium miłości 5: znamy datę premiery nowego sezonu. To już niedługo

01.12.2022 20:43

Wielbiciele "Sanatorium miłości" nie muszą już żyć w niepewności. Telewizja Polska ujawniła datę premiery 5. sezonu randkowego programu prowadzonego przez Martę Manowską, w którym seniorzy poszukują miłości. 

Sanatorium miłości
fot. screem: Facebook @sanatoriummiloscitvp

"Sanatorium miłości" to obok "Rolnik szuka żony" jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Publiczna stacja postawiła na nietypowe formaty randkowe i trafiła w dziesiątkę. Za nami już cztery sezony show, w którym seniorzy poszukują przyjaźni i miłości, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę. TVP dawkowała emocje, mogliśmy między innymi zobaczyć uczestników nowego sezonu, nie wiadomo było jednak kiedy zobaczymy kolejny odcinek. Teraz poznaliśmy dokładną datę emisji "Sanatorium miłości 5".

Sanatorium miłości 5: kiedy nowe odcinki programu? Zdradzono datę emisji 5. sezonu

Na profilu "Sanatorium miłości" na Facebooku pojawił się post, na który długo czekali wielbiciele programu. Telewizja Polska postanowiła zdradzić, kiedy pojawi się pierwszy odcinek 5. sezonu ich ulubionego programu. Kolejnych uczestników powitamy po sylwestrowych szaleństwach.

- Dokładnie za miesiąc. Dwunastka nowych uczestników przeżyje przygodę życia w "Sanatorium miłości" i być może znajdzie wielkie uczucie. Czekacie? Widzimy się od 1 stycznia, w niedziele o 21:15 w TVP1 - czytamy. 

Widzowie nie ukrywają, że nie mogą doczekać się kolejnej odsłony miłosnych perypetii seniorów. Pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy. Nie zabrakło komplementów pod adresem prowadzącej program Marty Manowskiej.

- Czekam z niecierpliwością. Wspaniała prowadząca.

- Nie mogę się doczekać poznania naszych nowych seniorów i seniorek.

- Czekam z utęsknieniem! Pozdrawiam serdecznie zza oceanu moją ulubienicę, prowadzącą, anioła dobroci, cierpliwości, pogody ducha - Panią Martę! - czytamy.

Czekacie na nowe odcinki "Sanatorium miłości"?

loader