Obserwuj w Google News

Dariusz Pachut świętuje urodziny. Doda sprawiła ukochanemu zaskakujący tort

Anna Skalik
2 min. czytania
04.04.2023 15:00
Zareaguj Reakcja

Doda pochwaliła się w sieci urodzinową niespodzianką dla Dariusza Pachuta. Jej ukochany skończył właśnie 38 lat. Z tej okazji piosenkarka sprawiła mu piękny tort.

Dariusz Pachut świętuje urodziny. Doda sprawiła ukochanemu zaskakujący tort
fot. Instagram/@dariuszpachut

Już od ponad pół roku Doda i Dariusz Pachut tworzą jedną z najbardziej rozchwytywanych par w polskim show-biznesie. Zakochani wciąż chwalą się w sieci wspólnymi radosnymi chwilami, a jedną z niedawnych miłych okazji były urodziny jej ukochanego. Dariusz Pachut wraz z dziećmi w ostatnich dniach przebywał na krótkich wakacjach, a tuz po powrocie piosenkarka postanowiła zaskoczyć go urodzinową niespodzianką. Sprawiła mu rewelacyjny tort.

Doda zaskoczyła Dariusza Pachuta urodzinowym tortem

W ostatnich dniach Doda przeżywała sporo trudnych chwil, czym dzieliła się z internautami w sieci. Z powodu udaru, który niedawno przeszedł jej tata, gwiazda ma trudności ze spaniem i skarży się na rozregulowane nerwy. Przez pewien czas nie było przy niej ukochanego, który ostatnio był na wyjeździe wraz ze swoimi dziećmi. Teraz, kiedy już wrócił, stęskniona gwiazda odwiedziła go wraz z urodzinową niespodzianką. Przywiozła mu tort z motywem odwołującym się do największej pasji sportowca, czyli wspinaczki.

Redakcja poleca

Na Instagramie Doda opublikowała krótkie stories, na którym zrelacjonowała moment wręczania tortu schorowanemu nieco Dariuszowi Pachutowi. Jak dało się zauważyć, zjawiła się w jego mieszkaniu niespodziewanie, nie dając mu nawet szansy na to, by się ubrał.

- Dareczku, powiedz, co jest na tym torcie, o pewnie nie każdy widzi - zachęciła Doda ukochanego.

Doda wręcza tort Dariuszowi Pachutowi
fot. Instagram/@dodaqueen/screen

Zobacz także:  Doda pokazała tatę po udarze. Poruszające zdjęcie na Instagramie [FOTO]

Ten po chwili opowiedział, nie kryjąc przy tym radości, że to on na wodospadzie. Nie zabrakło także symbolu myszek, bo w ten sposób Doda i jej ukochany pieszczotliwie się do siebie zwracają. Potem Dariusz Pachut zażartował ze swojego wieku:

- Jestem już taki stary. Jak wino - dodał.

Również na swoim stories sportowiec opowiedział o niespodziance od Dody i zdradził, że już niebawem jedzie do Peru, by wspinać się po kolejnych wodospadach.

Dariuszowi Pachutowi w dniu 38. urodzin składamy serdeczne życzenia.

Doda wręcza tort Dariuszowi Pachutowi
fot. Instagram/@dodaqueen/screen