Obserwuj w Google News

Dariusz Pachut broni Dody przed wulgarnym pracownikiem TVP. Ostry wpis

2 min. czytania
06.06.2023 12:05
Zareaguj Reakcja

Do festiwalu w Opolu pozostało jeszcze kilka dni, ale już teraz temat ten dostarcza mediom pożywki. Kilkanaście godzin temu pojawiła się skandaliczna wiadomość o tym, jak reżyser wydarzenia potraktował Dodę. Roztrzęsiona gwiazda opowiedziała o przykrym incydencie w sieci i szybko doczekała się przeprosin. Teraz całą sprawę skomentował ukochany piosenkarki. Zachowanie pracownika TVP ocenił w kilku dosadnych słowach.

Dariusz Pachut w obronie Dody
fot. Intagram/@dariuszpachut/screen

Wieść o tym, jak reżyser opolskiego koncertu potraktował Dodę, była jednym z najbardziej zaskakujących tematów, który ostatnio pojawił się w mediach w związku ze zbliżającym się festiwalem w opolu. Artystka w swoim stories na Instagramie opowiedziała o tym, co się wydarzyło, powtarzając skandaliczne słowa pracownika TVP, który kazał jej "wypier*alać". Niestety, w tych trudnych chwilach przy Dodzie nie było jej ukochanego, który wyleciał, by zdobywać najwyższe wodospady świata. Teraz Dariusz Pachut skomentował nieprzyjemne zdarzenie. Dosadnie określił zachowanie reżysera.

Dariusz Pachut ostro o reżyserze, który zbeształ Dodę

Na łamach Plotka pojawiła się krótka wypowiedź ukochanego gwiazdy. W dość dyplomatyczny, ale dosadny sposób skomentował sytuację i podsumował nieprzyjemnego reżysera.

Nie będę się wypowiadał na temat osób, które na to nie zasłużyły... ogólnie takie zachowanie to po prostu mobbing albo zwykłe chamstwo

— powiedział wprost.

Na całą sytuację ostro zareagowali także fani gwiazdy, którzy wręcz namawiali ją, by zrezygnowała z tego występu. Zresztą ona sama w swoich wypowiedziach postawiła sprawę niemal na ostrzu noża. Ostatecznie reżyser Mikołaj Dobrowolski, bo o nim mowa, dość szybko zreflektował się i zamieścił w sieci przeprosiny, a na krótko wcześniej rzeczniczka festiwalu, Agata Konarska, zapowiadała, że telewizja dołoży wszelkich starań, by do koncertu Dody na opolskiej scenie doszło. W kolejnych doniesieniach mówiło się już, że występ gwiazdy nie jest zagrożony. Miejmy nadzieję, że nic się w tej kwestii już nie zmieni.

Przypomnijmy, że Doda wystąpi ze swoim recitalem podczas konkursu "Debiutów", który odbędzie się pierwszego dnia festiwalu, czyli 9 czerwca.

Redakcja poleca
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl